Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] My24HourIncome - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] My24HourIncome (/Temat-SCAM-My24HourIncome-135308)



RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - nunek07 - 17-11-2016 10:51

Słyszeliście coś w temacie zmian w procesorach płatniczych?[/align]


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - AleksandraN - 18-11-2016 08:42

(17-11-2016 10:51)nunek07 napisał(a):  Słyszeliście coś w temacie zmian w procesorach płatniczych?[/align]

Tak, - obejrzyj sobie ostatnie nagranie Drew na youtubie - dość szeroko mówi
o plusach i minusach payzy w programie.
Padła też taka propozycja, że może warto z tego procesora zrezygnować na rzecz BTC.
Oczywiście wszystkie adpacki kupione przez PZ byłyby transferowane na BTC,
ale jak na razie to jest luźne pytanie Drew do użytkowników:
żeby przemyśleli czy w 2017 nie lepiej byłoby z payzy zrezygnować.
(chodzi o opłaty - poza tymi prowizjami, które bierze payza, dodatkowo payza bierze też od my24 opłatę za każdą wypłatę robioną z systemu , a że jak wiadomo są one codzienne, to sporo $$ idzie na te opłaty, w przeciwieństwie do BTC).
Zobaczymy.


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - kinder112 - 18-11-2016 08:59

Tak z ciekawosci udalo sie komus dobic do wyplaty z comission pool?. U mnie jest jakies 6,2 obecnie ale ja nie zawsze pamietam klikac w weekend. Mimo to mam wrazenie ze stoi w miejscu .

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - adik7276 - 18-11-2016 12:27

U mnie z tym lipa już totalnie bo połowe mi naliczyło na procesor payzy, a połowe na BTC. Tak czy inaczej większość nie dobiła bo szybko wyłączyli tę opcję. Wiedzieli co robią, a teraz to już tylko pic na wodę. A głównie pod tym kątem był promowany program. "Coś nowego, zarabiasz nawet nie mając poleconych !!" Coś jak obietnice przed wyborami w polsce Lol


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - nunek07 - 18-11-2016 12:35

(18-11-2016 08:42)AleksandraN napisał(a):  
(17-11-2016 10:51)nunek07 napisał(a):  Słyszeliście coś w temacie zmian w procesorach płatniczych?[/align]

Tak, - obejrzyj sobie ostatnie nagranie Drew na youtubie - dość szeroko mówi
o plusach i minusach payzy w programie.
Padła też taka propozycja, że może warto z tego procesora zrezygnować na rzecz BTC.
Oczywiście wszystkie adpacki kupione przez PZ byłyby transferowane na BTC,
ale jak na razie to jest luźne pytanie Drew do użytkowników:
żeby przemyśleli czy w 2017 nie lepiej byłoby z payzy zrezygnować.
(chodzi o opłaty - poza tymi prowizjami, które bierze payza, dodatkowo payza bierze też od my24 opłatę za każdą wypłatę robioną z systemu , a że jak wiadomo są one codzienne, to sporo $$ idzie na te opłaty, w przeciwieństwie do BTC).
Zobaczymy.

Dziękuje Ci za odpowiedź - widziałem właśnie wczoraj na grupie FB link do tego wideo, lecz w pracy nie dysponuje dźwiękiem, stąd zadałem pytanie tutaj na forum Smile


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - RafalKrzysiak - 18-11-2016 15:43

Od dzisiaj my24 rezygnuje z Payzy..Dzisiaj zlecone wypłaty jeszcze dotrą na Payze, ale naliczenia pojawiają się już na Coinpayments. Drew właśnie wrzucił informację o tym: https://www.facebook.com/groups/My24HourIncome/permalink/728674277295487/


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Matthew98 - 18-11-2016 20:47

Payza oficialnie poza programem. Zamrożonych jest ponad $600k które uwolnione bedzie w marcu 2017


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - pshemek1 - 19-11-2016 00:57

W końcu coś dobrego. Payza "zjadła" wszystko co zarobiłem plus część tego co wpłaciłem. Ogólnie dzięki nim jestem 5$ w plecy. Może lepiej na tym wychodziły osoby które wpłaciły więcej, ale ja przy pierwszej wpłacie 50$ tylko traciłem...


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - adik7276 - 19-11-2016 02:23

Dlatego trzeba z rozwagą wybierać sponsora który pokieruje od samego startu. Dobry sponsor z pewnością by Cie ostrzegł przed wpłacaniem przez payze bo oczywiste jest że prowizja zje cały zysk albo nawet będziesz na minus. Generalnie wchodzenie przez payze w programie bez reinwestycji to jakieś nieporozumienie. W My24h tylko i wyłącznie BTC.


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Matthew98 - 19-11-2016 09:32

(19-11-2016 00:57)pshemek1 napisał(a):  W końcu coś dobrego. Payza "zjadła" wszystko co zarobiłem plus część tego co wpłaciłem. Ogólnie dzięki nim jestem 5$ w plecy. Może lepiej na tym wychodziły osoby które wpłaciły więcej, ale ja przy pierwszej wpłacie 50$ tylko traciłem...

Czemu nie wypłaciłeś sobie z Payza na BTC? Prowizja to 2% więc aż tak dużo by cię to nie kosztowało a nie traciłbyś na prowizjach.... Sam tak zrobiłem. Payzy już w ogóle zresztą jakiś czas nie używam.


Są też dobre wieści Smile

Admin zadbał o źródło zewnętrznego przychodu dla MY24. Wypuszczają narzędzie automatyzacji marketingowej (coś w stylu GetResponse czy AWebber) które kosztować będzie $18/msc. i zasili kasę programu.