Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] My24HourIncome - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] My24HourIncome (/Temat-SCAM-My24HourIncome-135308)



RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Uni3X - 14-10-2016 16:29

(14-10-2016 15:13)Pmxq napisał(a):  @[Uni3X], admin anulował wszystkie wypłaty bitcoin ze względu na prace techniczne, które trwały nad największym portfelem btc, blockchainem ( update trwał jakieś 10h ), z resztą wszystko jest wyjaśnione na oficjalnej grupie my24 na facebooku, admin nagrał specjalnie filmik na ten temat, polecam zaglądać tam od czasu do czasu Big Grin

OK, nie zerknąłem tam, dzieki za wyjaśnienie


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Matthew98 - 16-10-2016 16:27

Tegotygodniowy update MY24 od Drew https://www.youtube.com/watch?v=_GEylnv7CyQ

Jako ciekawostkę dodam, że MY24 jest już (prawie) pośród 10 tys. najpopularniejszych witryn na świecie Smile

[Obrazek: 10k_alexa.png]


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - lubie_pieniądze - 16-10-2016 16:34

(16-10-2016 16:27)Matthew98 napisał(a):  Tegotygodniowy update MY24 od Drew https://www.youtube.com/watch?v=_GEylnv7CyQ

Jako ciekawostkę dodam, że MY24 jest już (prawie) pośród 10 tys. najpopularniejszych witryn na świecie Smile

[Obrazek: 10k_alexa.png]
W takim razię program ma się bardzo dobrze Smile
Pozdrawiam


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Matthew98 - 16-10-2016 16:55

(16-10-2016 16:34)lubie_pieniądze napisał(a):  
(16-10-2016 16:27)Matthew98 napisał(a):  Tegotygodniowy update MY24 od Drew https://www.youtube.com/watch?v=_GEylnv7CyQ

Jako ciekawostkę dodam, że MY24 jest już (prawie) pośród 10 tys. najpopularniejszych witryn na świecie Smile

[Obrazek: 10k_alexa.png]
W takim razię program ma się bardzo dobrze Smile
Pozdrawiam

Admin pokazuje stan procesorów co tydzień, więc z oceną jak program stoi nie powinno być żadnego problemu, dlatego troche bawią te wszystkie dyskusje i dywagacje

A propos pana Klapczarka, na podstawie którego wyników ktoś twierdził, że program może runąć lada chwila bo śmietanka się już dorobiła... to jest on 1 z 2 osób które wypłacają podobne kwoty na ten moment, więc zrównywanie reszty osób w programie do gościa który jest TOP1 lub TOP2 jest trochę nie na miejscu...

Zresztą wiem dokładnie jakie wyniki mają inni czołowi liderzy w programie i wcale dupy nie urywa, bo wiele osób dołączyła do programu pod adminem i wszyscy naraz promowali, więc ciężko było nawet dobrym promotorom zbudować mocną strukturę. Także z prowizjami na kontach śmietanki szału ni ma Smile

Ja narazie o program jestem spokojny


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Matthew98 - 22-10-2016 18:27

Uwaga uwaga...

26.11 pierwszy live event My24HourIncome... zgadnijcie gdzie? Big Grin

Drew przyjeżdża do Wrocławia Wink


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - sulliwan93 - 22-10-2016 22:05

Kurcze, dodali te zabezpieczenia ponownie. Moje logowanie trwało 9min. Trochę dużo, bo wyklikanie wymaganych reklam trwa minutę. Za każdym logowaniem występuje podwójna weryfikacja - pojedyńcza nie wystarczy? A propo spotkania. Zamówili sale, ale była za mała i wynajęta została.

Logując się z tego samego IP mamy tylko jedną weryfikację, a zmieniając IP pojawia się druga. Mój router ciągle zmienia IP, stąd ciągle musze weryfikować..


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - AleksandraN - 25-10-2016 15:42

U mnie też zmienne IP co 24 h, ale luz, da się przeżyć Wink


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Matthew98 - 27-10-2016 15:22

Ja też muszę nawet 2 razy dziennie weryfikować, ale bez przesady, trwa to może minutę dłużej, a wszystko jest dla naszego własnego bezpieczeństwa. Da się przeżyć Smile


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - adik7276 - 30-10-2016 18:30

Mnie to niesamowicie zadziwia że jest taki mały przyrost nowych użytkowników. Największy start w historii revshare i chyba każdy spoczął na laurach, promowanie przystopowało.


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - twardy - 30-10-2016 18:34

http://behindmlm.com/mlm-reviews/my-24-hour-income-review-130-roi-adcredit-ponzi-fraud/

Bo przy roi 130% ten program dlugo pewnie nie podziala xD