Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] My24HourIncome - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] My24HourIncome (/Temat-SCAM-My24HourIncome-135308)



RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Matthew98 - 19-09-2016 17:18

Kolejna wypłatka na BTC w 2-3h... $113 tym razem Smile
[Obrazek: btc.png]


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - lubie_pieniądze - 20-09-2016 18:31

Trzeba wyklikiwać tylko te 8 reklam?
Czy jeszcze coś innego, bo trochę skomlipkowany interfeis


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Pmxq - 20-09-2016 18:35

lubie_pieniądze, skomplikowany? Big Grin moim zdaniem bardzo łatwy Big Grin wystarczy 8 reklam co 24h żeby mieć naliczenia Tongue


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Norman - 20-09-2016 18:44

rcp nie ma bo magicznie wyparowało 40k $ coś im się też przeciąga z wypłatami, niby 72h a niektórzy czekają już dłużej z tego co widziałem na fb, ciekawe czy to początek końca. Big Grin


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - lubie_pieniądze - 20-09-2016 18:50

Czyli oprócz tych 8 reklam jeszcze coś trzeba robić?


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Matthew98 - 20-09-2016 20:17

(20-09-2016 18:50)lubie_pieniądze napisał(a):  Czyli oprócz tych 8 reklam jeszcze coś trzeba robić?

W zasadzie to nie. Przynajmniej dopóki nie chcesz reinwestować zarobków żeby wykorzystać procent składany. Wtedy musisz zlecać wypłaty i wpłacać spowrotem do programu i kupować paczki.

To z takich rzeczy koniecznych.

Natomiast jeśli już kupujesz pakiety reklamowe to oczywiście niegłupio było by tą reklamę wykorzystać.

(20-09-2016 18:44)Norman napisał(a):  rcp nie ma bo magicznie wyparowało 40k $ coś im się też przeciąga z wypłatami, niby 72h a niektórzy czekają już dłużej z tego co widziałem na fb, ciekawe czy to początek końca. Big Grin

RCP dalej jest, ale w soboty i w niedziele.
Wypłatę na BTC też dostałem w ciągu ~24h (przyznaję że zwykle szły krócej)


Program przekroczył 30,000+ rejestracji


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - AresxXx - 20-09-2016 22:28

Znow nie placi : /


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - migbor - 21-09-2016 12:17

Ja dostałem wczoraj 3 wypłaty z przedwczoraj, z wczoraj rano i w nocy przyszła wieczorna. Mam jednak problem, bo rano chciałem wpłacić z bitbay i przyszedł mi taki mail z CoinPayments:
Hello,

You have a refund of 0.01671000 BTC available for transaction CPAI3TRGWD0FMSLGPTCGHOR9IW. This is usually due to sending not enough or too much Bitcoin, or waiting too long to send so it doesn't get enough confirms in time.

If you would like to claim the refund click here: https://gocps.net/d5ekx9hj8pz4v1pguioes78ha/

Note: Your refund is only available for 30 more days so don't wait around!

Jak klikne w link to piszę, że strona jest niebezpieczną i żeby opuścić. Czy ktoś może pomóc? Kasa na bitbay nie wróciła.


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Pmxq - 21-09-2016 22:46

@[migbor], miałem podobną sytuację, musisz napisać na oficjalnej grupie my24 lub bezpośrednio do Drewa i wysłać mu potwierdzenie mail z coinpayments i swój numer id Smile mój problem rozwiązali w 20min Big Grin


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Matthew98 - 22-09-2016 13:52

Napisz na grupie FB, Faheem pewnie się odezwie w komentach. Widziałem już podobne przypadki i nie było problemu, żeby to ogarnąć.