Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] My24HourIncome - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] My24HourIncome (/Temat-SCAM-My24HourIncome-135308)



RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Serkownik - 13-09-2016 17:46

(13-09-2016 14:03)kapustka093 napisał(a):  Kurcze wkurzające jest ż niema reinwestycji. trzeba wypłacać a potem spowrotem wpłacać.


(13-09-2016 14:17)adik7276 napisał(a):  Dlatego najlepiej korzystać z BTC. Wtedy wszystko staje się łatwiejsze i bardziej opłacalne. Wpłacanie przez payze przy braku reinwestycji to chory pomysł Admina. Prowizje zżerają cały zysk z paczek w przypadku gdy ktoś kupi kilka najtańszych.
jak to mam rozumiec
kupuje paczke za 75$
z naliczen paczki nie moge kupic paczek po 5$ ?
tylko czekam az ona sie skonczy wyplacam calosc i wplacam ponownie na ta paczke ?
szkoda ze mam tylko payze :/
a jakie sa w ogole % od depozytow i wyplat z payzy
bo na stronie jest 0% z depozytow i wyplat
to jak wplace 75$ zrobi 130% to wyplace calosc czyli okolo 97$


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - HerossiK - 13-09-2016 17:48

Najpierw musisz kupować adpacki za 5$ czyli na początek będziesz miał tylko 110%.


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Pmxq - 13-09-2016 17:51

@[Serkownik], to nie działa tak, pierw musisz posiadać 100 paczek za 5$ żeby móc odblokować te za 15$, potem 100 paczek za 15$ żeby odblokować te za 35$ itd. Big Grin


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Serkownik - 13-09-2016 17:52

o kur....
to slabo sledze ten watek cos
a w ogole z naliczen paczek moge kupowac kolejne paczki ?
bo nie wiem co piszecie o tych wyplatach i wplatach ponownie


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Matthew98 - 13-09-2016 18:06

Możesz dokupować, ale musisz najpierw wypłacić na procesor to co ci naliczy a potem wpłacić ponownie, żeby kupić paczki.


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Pmxq - 13-09-2016 18:08

Serkownik, tak, tylko po prostu program został stworzony na zasadzie, że nie ma reinwestycji w programie, pieniądze z naliczeń musisz wypłacić i wpłacić znowu, by kupić paczki Smile


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Serkownik - 13-09-2016 18:17

to chyba nie oplaca sie inestowac 75$ na
i ciagle payza serwis payza serwis payza serwis payza serwis payza serwis


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Matthew98 - 13-09-2016 19:09

A to jakiś problem sobie wypłacić z Payza na portfel BTC?


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - adik7276 - 13-09-2016 20:38

Ja na początku wpłaciłem na kilkanaście paczek po 5$ przez Payze co było dużym błędem. Niedawno całość wypłaciłem na payze i od razu na BTC, aby uniknąć tracenia kasy na procesorach.
I każdemu polecam zrobić tak samo Smile


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - matix2711 - 13-09-2016 22:37

Program uczy cierpliwości poprzez wypłaty. Ja na Payza mam 0% prowizji, jedynie przy przelewach za polecenia jest 4%. Chyba że jest to zależne od kwoty która się wypłaca.