Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] My24HourIncome - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] My24HourIncome (/Temat-SCAM-My24HourIncome-135308)



RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - AresxXx - 12-09-2016 21:49

(12-09-2016 14:34)Matthew98 napisał(a):  
(12-09-2016 12:46)AresxXx napisał(a):  
(12-09-2016 12:01)Pmxq napisał(a):  Chłopaki, zamiast zaśmiecać temat i karmić trolla, w prawym dolnym rogu każdego posta macie taki magiczny przycisk [Obrazek: fdgpng_ahwxaep.png] Jerk2

zgloszony pmxq

A ty nie musisz się na jutro z pszyrki wykuć? impreza

Kolejny update o stanie kont na procesorach https://www.youtube.com/watch?v=DA3xJHgT7xI
Na samej Payza już grubo ponad pół miliona USD rezerwy, na CoinPayments prawie 560 bitcoinów

OFICJALNIE: REZERWA PROGRAMU PRZEKROCZYŁA JUŻ DOBRZE PONAD 1 MILION USD W CIĄGU 3 TYGODNI!!


Ja nie śpieszę się z odyskiwaniem wkładu patrząc na to jak się program rozwija Smile

imprezaimpreza


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - ThunderEagle - 12-09-2016 22:46

(12-09-2016 21:05)Matthew98 napisał(a):  Ale nie wszystko naraz. Naliczenia są 3.8% dziennie MAX

Wiem, że sa naliczenia, chodziło mi raczej o to, że z powodu braku przymusowej reinwestycji wiele osób może potraktować ten RevShare krótkoterminowo i uciec z programu gdy tylko wezmą minimalny zysk.

Z drugiej strony największy revshare'owy potwór też nie miał opcji reinwestycji [TM], więc po samym braku przymusu reinwestycji nie można go skreślać, bo dziennie przychodzi teraz ok. 1000+ osób do programu. Cool
Jedyne co mnie niepokoi, to fakt, że nie można sobie przerzucać środków mędzy danymi grupami finansów, tylko trzeba wypłacić i wpłacić ponownie, chociaż sam nie wiem, co o tym myśleć. Rolleyes

No ale bądźmy dobrej myśli, rozwijają się, trzeba korzystać póki płacą Huh !
_________________________________________________
Jak ktoś jest zainteresowany wejściem do programu, to oferuję zwrot 50% od Rreferral commission, więcej informacji na PW Smile !


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - AresxXx - 12-09-2016 23:25

program zaczal placic! cieszmy sie, bo janusze wplacaja I mam na swoja wyplate HuhHuhHuh


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Norman - 12-09-2016 23:42

(12-09-2016 23:25)AresxXx napisał(a):  program zaczal placic! cieszmy sie, bo janusze wplacaja I mam na swoja wyplate HuhHuhHuh

nienawiść do piramid tak zostałem wychowany Jerk2
radzę ci omijać Egipt szerokim łukiem bo tylko się będziesz denerwował Big Grin


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Serkownik - 13-09-2016 10:29

jak sytuacja programu wyglada ?
jak naliczenia najwiekszej paczki wygladaja ?


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Pmxq - 13-09-2016 10:42

@[Serkownik], program bardzo dobrze się rozwija, codziennie napływa spora grupa nowych ludzi, jak tak dalej pójdzie to myślę że długo postoi Smile U mnie kolejna wypłatka zlecona Smile Naliczenia powyżej 3% Smile


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Matthew98 - 13-09-2016 12:28

Kolejna wypłatka ekspresowo na portfelu BTC Smile
[Obrazek: btc.png]


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - kapustka093 - 13-09-2016 14:03

Kurcze wkurzające jest ż niema reinwestycji. trzeba wypłacać a potem spowrotem wpłacać.


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - adik7276 - 13-09-2016 14:17

Dlatego najlepiej korzystać z BTC. Wtedy wszystko staje się łatwiejsze i bardziej opłacalne. Wpłacanie przez payze przy braku reinwestycji to chory pomysł Admina. Prowizje zżerają cały zysk z paczek w przypadku gdy ktoś kupi kilka najtańszych.


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Matthew98 - 13-09-2016 14:21

Taki jest koncept tego programu i jak widać póki co sprawdza się nienajgorzej Smile