Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] My24HourIncome - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] My24HourIncome (/Temat-SCAM-My24HourIncome-135308)



RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Norman - 12-09-2016 02:38

(12-09-2016 02:28)adik7276 napisał(a):  Jedno mnie dziwi. Czemu takie przypadki jak powyżej nie są banowane na tym forum za wprowadzanie ludzi w błąd. facepalm

Nowa taktyka aby ludzi odciągnąć od Hyipów? Pisanie że nie płaci? A mi zapłacił dzisiaj, chyba jakiś wyjątek 2

Przecież to tylko troll. Tak swoją droga nie irytuje was ten murzyn w okularach którego jestem zmuszony oglądać ciągle przy logowaniu do m24?


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - adik7276 - 12-09-2016 03:19

Wiem o tym doskonale. Ale wejdzie tu ktoś nowy i automatycznie uzna że coś jest nie tak "bo nie płaci".


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - ThunderEagle - 12-09-2016 07:16

(12-09-2016 02:38)Norman napisał(a):  
(12-09-2016 02:28)adik7276 napisał(a):  Jedno mnie dziwi. Czemu takie przypadki jak powyżej nie są banowane na tym forum za wprowadzanie ludzi w błąd. facepalm

Nowa taktyka aby ludzi odciągnąć od Hyipów? Pisanie że nie płaci? A mi zapłacił dzisiaj, chyba jakiś wyjątek 2

Przecież to tylko troll. Tak swoją droga nie irytuje was ten murzyn w okularach którego jestem zmuszony oglądać ciągle przy logowaniu do m24?

Noo, zaczyna być irytujący Xpokerface


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Matthew98 - 12-09-2016 14:34

(12-09-2016 12:46)AresxXx napisał(a):  
(12-09-2016 12:01)Pmxq napisał(a):  Chłopaki, zamiast zaśmiecać temat i karmić trolla, w prawym dolnym rogu każdego posta macie taki magiczny przycisk [Obrazek: fdgpng_ahwxaep.png] Jerk2

zgloszony pmxq

A ty nie musisz się na jutro z pszyrki wykuć? impreza

Kolejny update o stanie kont na procesorach https://www.youtube.com/watch?v=DA3xJHgT7xI
Na samej Payza już grubo ponad pół miliona USD rezerwy, na CoinPayments prawie 560 bitcoinów

OFICJALNIE: REZERWA PROGRAMU PRZEKROCZYŁA JUŻ DOBRZE PONAD 1 MILION USD W CIĄGU 3 TYGODNI!!


Ja nie śpieszę się z odyskiwaniem wkładu patrząc na to jak się program rozwija Smile


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - devilll - 12-09-2016 14:43

(12-09-2016 14:34)Matthew98 napisał(a):  
(12-09-2016 12:46)AresxXx napisał(a):  
(12-09-2016 12:01)Pmxq napisał(a):  Chłopaki, zamiast zaśmiecać temat i karmić trolla, w prawym dolnym rogu każdego posta macie taki magiczny przycisk [Obrazek: fdgpng_ahwxaep.png] Jerk2

zgloszony pmxq

A ty nie musisz się na jutro z pszyrki wykuć? impreza

Kolejny update o stanie kont na procesorach https://www.youtube.com/watch?v=DA3xJHgT7xI
Na samej Payza już grubo ponad pół miliona USD rezerwy, na CoinPayments prawie 560 bitcoinów

OFICJALNIE: REZERWA PROGRAMU PRZEKROCZYŁA JUŻ DOBRZE PONAD 1 MILION USD W CIĄGU 3 TYGODNI!!


Ja nie śpieszę się z odyskiwaniem wkładu patrząc na to jak się program rozwija Smile

Na konkurencyjnym forum już opisywali co to za "rezerwa" więc nie ma się czym podniecać. Napisz teraz wszystkim ile jest zobowiązań i z rezerwy zrobi się "REZERWA NA MINUSIE "


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Matthew98 - 12-09-2016 14:49

Jak w każdym RevShare... chodzi tu o żywotność programu, a nie o to że będzie trwał wiecznie. Zawsze w końcu wyjdzie na minus i się skończy tak jak każdy inny program i nie wiem czego ty innego oczekujesz...?


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - devilll - 12-09-2016 15:33

Oczekuję tego abyś wszystkich poinformował czym jest ta rezerwa a nie manipulował Smile


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Matthew98 - 12-09-2016 15:36

(12-09-2016 15:33)devilll napisał(a):  Oczekuję tego abyś wszystkich poinformował czym jest ta rezerwa a nie manipulował Smile

W każdym revshare pieniądze wpływające do programu automatycznie generują także zadłużenie, to jakaś nowość?

Rezerwa jest tym czym jest - buforem środków dostępnych na procesorach


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - ThunderEagle - 12-09-2016 19:34

(12-09-2016 15:36)Matthew98 napisał(a):  
(12-09-2016 15:33)devilll napisał(a):  Oczekuję tego abyś wszystkich poinformował czym jest ta rezerwa a nie manipulował Smile

W każdym revshare pieniądze wpływające do programu automatycznie generują także zadłużenie, to jakaś nowość?

Rezerwa jest tym czym jest - buforem środków dostępnych na procesorach

Niestety ta rezerwa jest strasznie niepewna, gdyż można wypłacić sobie 100% bez przymusu reinwestycji, więc oby Ci duzi byli jak najdłużej Cool


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Matthew98 - 12-09-2016 21:05

Ale nie wszystko naraz. Naliczenia są 3.8% dziennie MAX

Jeśli ktoś jest nastawiony na wypłatę wszystkiego co się da to przymusowa reinwestycja zwiększa tylko zobowiązania programu, więc zależy jak na to patrzysz. Wiele revshare obecnie nie ma obowiązku reinwestycji i dobrze funkcjonuje.

Na moje program ma się bardzo dobrze i wciąż się dynamicznie rowzija. Ale jak ktoś chce pewnego biznesu na lata to nie ten dział Smile