Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] My24HourIncome - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] My24HourIncome (/Temat-SCAM-My24HourIncome-135308)



RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - danionek - 02-09-2016 14:11

Kolejna wypłata 10 $ w godzinę Wink


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Matthew98 - 02-09-2016 14:51

Link do kolejnego webinaru 4 września http://my24hangout.gr8.com/
Max. 250 osób, więc lepiej zaklepujcie sobie miejsca Smile


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Norman - 02-09-2016 16:10

Jak widać RCP z każdym dniem coraz większe, dziś 0,326$. W przeciwieństwie do MX nie trzeba siedzieć godzinę i klikać 100 reklam Smile


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - AleksandraN - 02-09-2016 16:31

(02-09-2016 16:10)Norman napisał(a):  Jak widać RCP z każdym dniem coraz większe, dziś 0,326$. W przeciwieństwie do MX nie trzeba siedzieć godzinę i klikać 100 reklam Smile

Heh, a kto Ci każe w MX tyle klikać?Wink
Wystarczy 10 żeby mieć naliczenia, wszystko co ponad do max 100 to po prostu dodatkowe centy zarobione, ale nie przymus.


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Norman - 02-09-2016 16:34

(02-09-2016 16:31)AleksandraN napisał(a):  
(02-09-2016 16:10)Norman napisał(a):  Jak widać RCP z każdym dniem coraz większe, dziś 0,326$. W przeciwieństwie do MX nie trzeba siedzieć godzinę i klikać 100 reklam Smile

Heh, a kto Ci każe w MX tyle klikać?Wink
Wystarczy 10 żeby mieć naliczenia, wszystko co ponad do max 100 to po prostu dodatkowe centy zarobione, ale nie przymus.

owszem, co nie zmienia faktu że tutaj żeby mieć dodatkowe centy klikać nie trzeba. Smile

Co do zmian w my24hourincome zauważyłem dziś, że wprowadzili limit na balance transfer, dopiero od 10$ można przelać na earning balance. Trochę szkoda bo dodatkowe centy to zawsze szybciej nowe paczki.


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - migbor - 02-09-2016 16:46

Jak chce przesłać z bitbay to mi pisze że jest błąd wewnętrzny, zła kwota. Czy to dlatego, że konto jest niezweryfikowana? Jak długo trwa weryfikacja, wysłałem pliki wczoraj rano. Dzięki za info


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - AleksandraN - 02-09-2016 16:49

(02-09-2016 16:34)Norman napisał(a):  owszem, co nie zmienia faktu że tutaj żeby mieć dodatkowe centy klikać nie trzeba. Smile

A no tak, "poleceni bez poleconych". Smile

(02-09-2016 16:46)migbor napisał(a):  Jak chce przesłać z bitbay to mi pisze że jest błąd wewnętrzny, zła kwota. Czy to dlatego, że konto jest niezweryfikowana? Jak długo trwa weryfikacja, wysłałem pliki wczoraj rano. Dzięki za info

Możliwe, z tego co pamiętam to wypłat w FAP nie zrobisz póki nie pójdzie weryfikacja.
U mnie to było chyba ze 4 dni.


Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - xxamaranthxx - 02-09-2016 17:30

Moim zdaniem darmowy RCP w programie będzie na stosunkowo niskim poziomie, może wydawać się że będzie coraz większe w końcu ludzie coraz więcej zarabiają a co za tym idzie zwiększają ilości pakietów reklamowych jednak z tego co kojarzę pieniądze naliczane są wyłącznie od osób zarejestrowanych z czystego linku- zdecydowana większość rejestruje się z linku partnerskiego. My24HourIncome jest znany liczba użytkowników stale rośnie podział RCP będzie przypadał na coraz większą liczbę osób dlatego uważam że to zawsze będzie tylko mały dodatek do naszych zarobków w programie.


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - ania_p56 - 02-09-2016 17:32

Chciałbym wpłacić do tego programu.
Ma ktoś wymienić bank na payze?
Kwota 200złoty.Konto mam w pekao sa
Oczywiście wysyłam pierwszy pieniądze


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - danionek - 02-09-2016 17:39

Minimum Balance Transfer Limit is $10 USD ;/
No cóż trochę wolniej będziemy kupować paczki Wink