Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] My24HourIncome - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] My24HourIncome (/Temat-SCAM-My24HourIncome-135308)



RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Fallriv - 01-09-2016 07:42

Ja polecam bitmarket.pl Wink Zakładasz konto, masz tam od razu portfel i giełdę BTC - możesz robić wpłaty i wypłaty na Polskie konta bankowe.


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - adik7276 - 01-09-2016 09:36

Wiadomo że najlepiej przez btc, ale nie mówcie że przy wypłącie na payze nie ma prowizji bo wchodząc w szczegóły transakcji pokazuje ile jest opłat.


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Captain - 01-09-2016 13:29

Jak komuś nie chce się bawić w Bitcoiny to można przecież Prefect Money założyć. Ja z niego korzystam i jest ok. Tylko ciężko czasem znaleźć kogoś do wymiany PerfectMonet - PayPal, ale juz PM - bank to nie problem raczej.


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Matthew98 - 01-09-2016 13:34

A ja z portfeli polecam Coinbase bo przy zakupie bitcoina za min. $100 dostajemy $10 bonusu jednorazowo Smile


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Norman - 01-09-2016 16:14

W dniu dzisiejszym 0,313$ z RCP całkiem niezły bonus Huh


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Pmxq - 01-09-2016 17:18

Norman, racja, jeżeli takie stawki będą się utrzymywać to z samego RCP miesięcznie będzie można zgarnąć trochę grosza Tongue


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Matthew98 - 01-09-2016 22:05

U mnie również wpadło $0.313 i dołożyło się do kolejnej wypłatki (już chyba 10) - tym razem $41 na BTC Smile


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - migbor - 02-09-2016 09:09

Mam już $ na bitbay ale nie wiem co dalej, może ktoś napisać jak wpłacić na my24?


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - JessePinkman - 02-09-2016 11:53

My24 -> Finance, Ad Funds, Payment Processor(CoinPayments), wpisujesz kwotę jaką zamierzasz wpłacić do programu, akceptujesz regulamin i przepisujesz kod. Na stronie CP wybierasz swoją monetę, czyli zapewne Bitcoin, Dokonaj Zakupu i wpłacasz dokładnie taką ilość BTC jaka Ci się wyświetla w CoinPayments.

BitBay-> Zakładka Wypłaty, Ikona Bitcoina, wpisujesz ilość BTC oraz adres podany w Coin Payments, oczekujesz na realizację.

Potwierdzenie dokonania wpłaty na rzecz My24 otrzymasz mailem.

Pozdrawiam.

Edit: Oczywiście zanim zaczniesz całą tę procedurę musisz na BitBay wymienić $ na BTC np. poprzez szybką transakcję.


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - HerossiK - 02-09-2016 13:52

Dziś dotarła kolejna wypłata Wink
Na bitcoina dostałem po 6h Tongue