Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] My24HourIncome - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] My24HourIncome (/Temat-SCAM-My24HourIncome-135308)



RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - rafi213 - 28-08-2016 10:44

Widocznie, nic jeszcze nie zainwestowali to jak masz zarabiac :-)
Duzo osob jest zniecheconych poki co, bo jak masz przyklad wyzej aby kupic kolejna paczke trzeba czekac wielokrotnie 48 godzin. Albo admin zmieni w koncu zasady i pozwoli reinwestowac z salda albo program rozwijajac sie w tempie żółwia umrze śmiercią naturalna jak wiekszosc tego typu rev share z takimi naliczeniami.
Ciekawy jestem ile osob z tych 20 tys zarejestrowanych kupilo jak do tej pory faktycznie paczki


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Matthew98 - 28-08-2016 11:07

(28-08-2016 10:25)qwertson napisał(a):  Mam 5 poleconych i nic z nich nie zarabiam. Czy jak nie mam paczek to nie zapłacą mi za poleconych???????????

Nie, jak twoi poleceni nie mają paczek to nie dostajesz prowizji impreza

(28-08-2016 10:44)rafi213 napisał(a):  Widocznie, nic jeszcze nie zainwestowali to jak masz zarabiac :-)
Duzo osob jest zniecheconych poki co, bo jak masz przyklad wyzej aby kupic kolejna paczke trzeba czekac wielokrotnie 48 godzin. Albo admin zmieni w koncu zasady i pozwoli reinwestowac z salda albo program rozwijajac sie w tempie żółwia umrze śmiercią naturalna jak wiekszosc tego typu rev share z takimi naliczeniami.
Ciekawy jestem ile osob z tych 20 tys zarejestrowanych kupilo jak do tej pory faktycznie paczki

"Rozwijając się w tempie żółwia"? Już ponad 3500 rejestracji w ciągu 6 dni od startu. Więc ja bym tak tego nie ujął.

Ja wypłate codziennie zlecam i nigdy nie czekałem dłużej niż kilka godzin.

Przypominam, że trzeba wejść w Profile i ustawić ID procesora...

Paczek sprzedanych jest za ponad 700k


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - migbor - 28-08-2016 14:53

(28-08-2016 06:57)migbor napisał(a):  Zlecilem wypłatę na payza 36 godz temu i nic jeszcze nie dotarło, czy to normalne że tak długo trwa?, konto na payza nie jest jeszcze zweryfikowanie, może dlatego?

Znalazłem błąd, w adresie jaki podałem do wypłaty na payza, aż wstyd się przyznać, ale to moja wina. Na szczęście zlecilem tylko 10$, więc przeżyję. Na końcu gmaila napisałem "kom" zamiast "com", czy ktoś wie gdzie teraz wyląduje moje zlecenie?


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - lukasz9 - 28-08-2016 20:18

(28-08-2016 14:53)migbor napisał(a):  
(28-08-2016 06:57)migbor napisał(a):  Zlecilem wypłatę na payza 36 godz temu i nic jeszcze nie dotarło, czy to normalne że tak długo trwa?, konto na payza nie jest jeszcze zweryfikowanie, może dlatego?

Znalazłem błąd, w adresie jaki podałem do wypłaty na payza, aż wstyd się przyznać, ale to moja wina. Na szczęście zlecilem tylko 10$, więc przeżyję. Na końcu gmaila napisałem "kom" zamiast "com", czy ktoś wie gdzie teraz wyląduje moje zlecenie?

Prawdopodobnie zlecenie zostanie wycofane i wróci na twoje konto.


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Matthew98 - 29-08-2016 09:46

Kolejny wideo update od admina https://m.facebook.com/groups/652343454928570?view=permalink&id=676195129210069

-Cashlinki/PTC

-Referral Commission Pool

Przypominam, że znowu mamy konkurs. Do wygrania $100 na wasz procesor Smile


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Matthew98 - 29-08-2016 13:25

Dla tych co wieszczą szybki updatek programu...

Dziennie wypłat jest średnio $20k

Tym czasem do programu dziennie wpłacane jest około $70-80k

Na samej Payza jest dobrze ponad $300k rezerwy. Na CoinPayments ~430 BTC czyli jak policzyć to mniej więcej drugie tyle. Do tego jeszcze Perfect Money i Payeer.

Dziennie rejestruje się 400-800 osób

Ja nie mam wątpliwości, że jestem we właściwym miejscu we właściwym czasie Smile

https://youtu.be/G_4oSQXjp3E



RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - danionek - 29-08-2016 16:51

Dorzuciłem swoje 4 grosze do programu Wink
Oby działał jak najdłużej ^^


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Matthew98 - 29-08-2016 16:59

(29-08-2016 16:51)danionek napisał(a):  Dorzuciłem swoje 4 grosze do programu Wink
Oby działał jak najdłużej ^^

Witamy na pokładzie Cool


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Norman - 29-08-2016 17:11

I teraz już wiem dlaczego kliki PTC Ads zaliczało mi na Payze, program był ustawiony tak że zaliczenia z tych reklam były płacone na procesor płatniczy reklamodawcy, po tej zmianie zalicza mi już na PM. Smile


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - adik7276 - 29-08-2016 18:47

Kiedy będzie aktywny refferal comission pool?