Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] My24HourIncome - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] My24HourIncome (/Temat-SCAM-My24HourIncome-135308)



RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Matthew98 - 25-08-2016 09:42

(25-08-2016 03:11)Norman napisał(a):  Zamierzam działać aktywnie w programie i wrzucić do niego jakąś konkretną sumkę i reinwestować do pierwszych informacji że robi się gorąco. Bardzo obiecująco to wygląda ale nie należy zapominać że ponzi to ponzi a nie złote góry, mercedesy.

Witamy w programie Smile


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Norman - 25-08-2016 13:20

Mam dwa pytania odnośnie tego programu:

Dlaczego oglądając PTC Ads zysk z nich zalicza mi na Payze zamiast PM który zdefiniowałem jako jedyny procesor płatniczy? Da się to jakoś zmienić?

Jakie ID ma admin? Zarejestrowałem się z czystego linku w celu skorzystania z zapowiadanego w programie bonusu a jako sponsor mam 3 cyfrowe ID.


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Matthew98 - 25-08-2016 14:08

(25-08-2016 13:20)Norman napisał(a):  Mam dwa pytania odnośnie tego programu:

Dlaczego oglądając PTC Ads zysk z nich zalicza mi na Payze zamiast PM który zdefiniowałem jako jedyny procesor płatniczy? Da się to jakoś zmienić?

Jakie ID ma admin? Zarejestrowałem się z czystego linku w celu skorzystania z zapowiadanego w programie bonusu a jako sponsor mam 3 cyfrowe ID.

Po pierwsze: Nie musisz rejestrować się pod adminem żeby dostawać prowizje z Referral Commission Pool! Czytaj ze zrozumieniem. To właśnie z osób zapisanych pod adminem (bez sponsora) rozdzielane są te prowizje.

Po drugie: Za klikanie PTC prowizji z RCP nie dostaniesz, musisz być aktywnym użytkownikiem = mieć aktywne paczki

Po trzecie: Zaznacz preferowany procesor. Przypuszczam, że masz zaznaczoną Payza zamiast Perfect Money i to pewnie dlatego.


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Norman - 25-08-2016 14:23

(25-08-2016 14:08)Matthew98 napisał(a):  
(25-08-2016 13:20)Norman napisał(a):  Mam dwa pytania odnośnie tego programu:

Dlaczego oglądając PTC Ads zysk z nich zalicza mi na Payze zamiast PM który zdefiniowałem jako jedyny procesor płatniczy? Da się to jakoś zmienić?

Jakie ID ma admin? Zarejestrowałem się z czystego linku w celu skorzystania z zapowiadanego w programie bonusu a jako sponsor mam 3 cyfrowe ID.

Po pierwsze: Nie musisz rejestrować się pod adminem żeby dostawać prowizje z Referral Commission Pool! Czytaj ze zrozumieniem. To właśnie z osób zapisanych pod adminem (bez sponsora) rozdzielane są te prowizje.

Po drugie: Za klikanie PTC prowizji z RCP nie dostaniesz, musisz być aktywnym użytkownikiem = mieć aktywne paczki

Po trzecie: Zaznacz preferowany procesor. Przypuszczam, że masz zaznaczoną Payza zamiast Perfect Money i to pewnie dlatego.

Fakt moje niedopatrzenie, dzięki za zwrócenie uwagi. Czy istnieje możliwość podpisania się pod kogoś będąc już uczestnikiem programu?

Jestem aktywnym użytkownikiem, dziś zakupiłem 5x5$. Obecnie mam 0,1$ w Balance Transfer przy Payzie mimo, że od samego początku zaznaczony procesor to PM. A paczki generują zysk prawidłowo pod Perfect Money.


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Matthew98 - 25-08-2016 17:30

(25-08-2016 14:23)Norman napisał(a):  
(25-08-2016 14:08)Matthew98 napisał(a):  
(25-08-2016 13:20)Norman napisał(a):  Mam dwa pytania odnośnie tego programu:

Dlaczego oglądając PTC Ads zysk z nich zalicza mi na Payze zamiast PM który zdefiniowałem jako jedyny procesor płatniczy? Da się to jakoś zmienić?

Jakie ID ma admin? Zarejestrowałem się z czystego linku w celu skorzystania z zapowiadanego w programie bonusu a jako sponsor mam 3 cyfrowe ID.

Po pierwsze: Nie musisz rejestrować się pod adminem żeby dostawać prowizje z Referral Commission Pool! Czytaj ze zrozumieniem. To właśnie z osób zapisanych pod adminem (bez sponsora) rozdzielane są te prowizje.

Po drugie: Za klikanie PTC prowizji z RCP nie dostaniesz, musisz być aktywnym użytkownikiem = mieć aktywne paczki

Po trzecie: Zaznacz preferowany procesor. Przypuszczam, że masz zaznaczoną Payza zamiast Perfect Money i to pewnie dlatego.

Fakt moje niedopatrzenie, dzięki za zwrócenie uwagi. Czy istnieje możliwość podpisania się pod kogoś będąc już uczestnikiem programu?

Jestem aktywnym użytkownikiem, dziś zakupiłem 5x5$. Obecnie mam 0,1$ w Balance Transfer przy Payzie mimo, że od samego początku zaznaczony procesor to PM. A paczki generują zysk prawidłowo pod Perfect Money.

No to szczerze mówiąc nie wiem... ja sam PTC nie klikam.

Nie można się przepisywać, chyba że był jakiś backlog i nas przypisało nie pod tą osobę co chcieliśmy. Jak mówisz, że masz 3-cyfrowe ID to możliwe, że jednak kliknąłeś w mój reflink. Moje ID to 807. Możesz sobie sprawdzić w Overview.


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - adik7276 - 25-08-2016 19:30

Strona nie działa?


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Uni3X - 25-08-2016 19:34

(25-08-2016 19:30)adik7276 napisał(a):  Strona nie działa?

Nie działa strona, trwa obecnie update programu


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Firael93tpi - 25-08-2016 19:45

Witam,
Mam kilka pytań.
Jak wygląda sprawa z reffami które są pod adminem? tj co ile są rodzielane te prowizje na aktywnych użytkowników ? ( codziennie? raz na miesiąc? ).
Jakie to kwoty przy byciu aktywnym?
Czy działa to na zasadzie, że im mam więcej paczek tym więcej dostanę, czy wszyscy po równo ?
Z góry dzięki za odpowiedź Big Grin


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Fallriv - 25-08-2016 20:14

Wszyscy dostaną po równo, wypłaty z tych prowizji mają trafiać na nasze konta co 3-4 dni zbiorczo.

Też zarejestrowałem się pod adminem, celowo - niech ludzie mają ze mnie prowizje Big Grin


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Matthew98 - 25-08-2016 21:33

W kalkulatorze, który wysłałem kilku zainteresowanym wkradł się mały błąd.
Także zgłaszać się po wersję poprawioną Smile