Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] My24HourIncome - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] My24HourIncome (/Temat-SCAM-My24HourIncome-135308)



RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - NextGen - 23-08-2016 20:59

przez bitbay tez mozna normalnie placic jak przez coinbase w programach, czy mi sie wydaje ? I jezeli nie to jaka jest roznica i dlaczego coinbase (bo nigdzie nie widze zeby ktos pisal o bitbay) ?


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Admek69 - 23-08-2016 21:33

@[NextGen] przelew robisz za pomocą dowolnego portfela BTC moze to być bitbay.
Wchodzisz w profil na My24. W polu CoinPayments wpisujesz adres swojego portfela (te numerki).
Następnie wchodzisz w Finance--> Add Funds. Wpisujesz kwotę minimum 10$ i wybierasz CoinPayments. Później robisz już zgodnie ze stroną CoinPayments. Czas to ok 20-30 Minut.

Pomogłem? Daj Łapkę.


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Matthew98 - 23-08-2016 23:32

(23-08-2016 20:59)NextGen napisał(a):  przez bitbay tez mozna normalnie placic jak przez coinbase w programach, czy mi sie wydaje ? I jezeli nie to jaka jest roznica i dlaczego coinbase (bo nigdzie nie widze zeby ktos pisal o bitbay) ?

W programie jest CoinPayments, który obsługuje chyba wszystkie portfele BTC. Coinbase to jeden z najbardziej popularnych i mają fajny program partnerski, dlatego polecam Smile

Ale inne też przejdą, ja np. dodałem depozyt przez Blockchain.


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - xxamaranthxx - 24-08-2016 12:24

Ciekawy program, będę obserwował temat impreza
jestem ciekaw jak wyjdzie z Referral Commission Pool..


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Pmxq - 24-08-2016 12:51

Zainwestowałem kilka groszy, program zapowiada się naprawdę fajnie Smile


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - rafi213 - 24-08-2016 12:54

Już admin określił Referral Commission Pool i będzie on wynosił 0,25$ na każdą aktywną osobę dziennie.
Jak ktoś zamierza wejść do programu za 10$ to miesieczny dodatkowy zysk na poziomie 7,5$ może bedzie coś znaczył, ale jak dla mnie to tylko miły dodatek. W sumie w MX można zarobić 0,50$ dziennie ale trzeba wyklikać 100 reklam , tutaj będzie bez klikania 0,25$ Smile


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Matthew98 - 24-08-2016 13:08

(24-08-2016 12:54)rafi213 napisał(a):  Już admin określił Referral Commission Pool i będzie on wynosił 0,25$ na każdą aktywną osobę dziennie.
Jak ktoś zamierza wejść do programu za 10$ to miesieczny dodatkowy zysk na poziomie 7,5$ może bedzie coś znaczył, ale jak dla mnie to tylko miły dodatek. W sumie w MX można zarobić 0,50$ dziennie ale trzeba wyklikać 100 reklam , tutaj będzie bez klikania 0,25$ Smile

Referral Commission Pool będzie rozdzielany za 3-4 dni. Tak jak wspomniał @rafi213 prowizje z tego mają wynosić około $0.25 dziennie wg. admina. Dla kogoś kto wchodził za -set dolarów jak ja to bez różnicy, ale dla większości wchodzących z drobnymi te kilka dołków miesięcznie może robić dużą różnicę.

No i właśnie - nie musimy nic dodatkowego robić, żeby to dostać. Mi np. nie widzi się klikanie przez godzinę reklam, żeby dostać $0.5 w MX. Tutaj mamy te dodatkowe grosiaki za nic Smile


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Matthew98 - 24-08-2016 13:11

Nie spamuj w wątku 10x tym samym łaskawie... takie rzeczy możesz sobie wstawić w sygnaturze.


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Serkownik - 24-08-2016 18:48

czy trzeba miec paczki zeby dostac prowizje z refow ?
i prowizje z tej puli ?


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Pmxq - 24-08-2016 18:52

Serkownik, z refów nie, z ref commission paid musisz mieć paczke Big Grin