Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] My24HourIncome - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] My24HourIncome (/Temat-SCAM-My24HourIncome-135308)



RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Matthew98 - 22-08-2016 22:08

(22-08-2016 21:52)osk4rr napisał(a):  Program fajnie wygląda, wchodzę mocno jak na mnie Smile Jaka prowizja z poleconych? 12%?

A i czy jak wpłacę z payza i perfect money to bede mial naliczenia na jedno konto czy na dwa (w sensie czy osobno zarabiaja paczki z payza i z pm)

Tak, paczki zarabiają na ten portfel, z którego je kupiłeś.
Ja Payza odradzam ze względu na prowizje a tu będziesz często wypłacał. Perfect Money jeszcze ujdzie... ja na Twoim miejscu jak masz kasę na tych 2 prockach to bym z obu zlecił wypłatę na BTC, bo nie ma prowizji na bitcoinie. Jak nie masz portfela to ja polecam >>Coinbase<<


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Serkownik - 22-08-2016 22:39

(22-08-2016 21:52)osk4rr napisał(a):  Program fajnie wygląda, wchodzę mocno jak na mnie Smile Jaka prowizja z poleconych? 12%?

A i czy jak wpłacę z payza i perfect money to bede mial naliczenia na jedno konto czy na dwa (w sensie czy osobno zarabiaja paczki z payza i z pm)

z tego co widac to 12% jest
nie wiem czy jak z tego co sie uzbiera na koncie kupie paczke za 5$ to tez sie te 12% nalicza dla poleconego ?

drugie pytanie nie mam pojecia o co Ci chodzi w sumie Big Grin


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Matthew98 - 22-08-2016 22:49

(22-08-2016 22:39)Serkownik napisał(a):  z tego co widac to 12% jest
nie wiem czy jak z tego co sie uzbiera na koncie kupie paczke za 5$ to tez sie te 12% nalicza dla poleconego ?

Tak, jest prowizja jednopoziomowa 12%. Prowizję otrzymuje sponsor/polecający/zwał jak zwał.

(22-08-2016 22:39)Serkownik napisał(a):  drugie pytanie nie mam pojecia o co Ci chodzi w sumie Big Grin

Już mu odpowiedziałem Smile Chodzi o to czy jak kupi paczki z więcej niż 1 procesora to będzie mu naliczać osobno czy razem.


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - osk4rr - 22-08-2016 23:00

Lipa jest tego typu, że żeby kupić paczki z commision balance należy przerzucić je do earning balance, z earning wypłacić i wpłacić do programu. Dopiero wtedy można kupić paczki.
Słabo bo trzeba czekać na ponad 35$ z commision, przerzucić, wypłacić, wpłacić i dopiero kupić za to paczki.
Jak np moje paczki wypracują sobie 3$ i będę mieć 2$ commision to paczki nie kupie.


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Matthew98 - 22-08-2016 23:11

(22-08-2016 23:00)osk4rr napisał(a):  Lipa jest tego typu, że żeby kupić paczki z commision balance należy przerzucić je do earning balance, z earning wypłacić i wpłacić do programu. Dopiero wtedy można kupić paczki.
Słabo bo trzeba czekać na ponad 35$ z commision, przerzucić, wypłacić, wpłacić i dopiero kupić za to paczki.
Jak np moje paczki wypracują sobie 3$ i będę mieć 2$ commision to paczki nie kupie.

Jeśli masz aktywne paczki i prowizje w tym samym procesorze to możesz przetransferować prowizje i wypłacić jedno i drugie i kupić paczki. W wielu programach nie można łączyć earning balance z prowizjami i/lub repucharse, więc to żadna nowość (przeszkoda).

Co do min. do wypłaty to jest tymczasowe, żeby sprawdzić czy nie będzie uciekało za dużo funduszy naraz, bo ludzie muszą wypłacić, żeby kupić nowe paczki. Więc prawdopodobnie będzie obniżony próg niedługo.
[Obrazek: msg.png]


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - osk4rr - 22-08-2016 23:14

(22-08-2016 23:11)Matthew98 napisał(a):  
(22-08-2016 23:00)osk4rr napisał(a):  Lipa jest tego typu, że żeby kupić paczki z commision balance należy przerzucić je do earning balance, z earning wypłacić i wpłacić do programu. Dopiero wtedy można kupić paczki.
Słabo bo trzeba czekać na ponad 35$ z commision, przerzucić, wypłacić, wpłacić i dopiero kupić za to paczki.
Jak np moje paczki wypracują sobie 3$ i będę mieć 2$ commision to paczki nie kupie.

Jeśli masz aktywne paczki i prowizje w tym samym procesorze to możesz przetransferować prowizje i wypłacić jedno i drugie i kupić paczki. W wielu programach nie można łączyć earning balance z prowizjami i/lub repucharse, więc to żadna nowość (przeszkoda).

Co do min. do wypłaty to jest tymczasowe, żeby sprawdzić czy nie będzie uciekało za dużo funduszy naraz, bo ludzie muszą wypłacić, żeby kupić nowe paczki. Więc prawdopodobnie będzie obniżony próg niedługo.
[Obrazek: msg.png]

Mądrego to aż miło posłuchać (przeczytać Big Grin )


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Matthew98 - 22-08-2016 23:18

(22-08-2016 23:14)osk4rr napisał(a):  Mądrego to aż miło posłuchać (przeczytać Big Grin )

Dzięki Big Grin Trochę czasu zmarnowałem na edukację zanim zaczęło się zarabianie w internetach Lol


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - clutchu - 22-08-2016 23:59

NAJNOWSZE INFORMACJE

-Minimum do wypłaty zostało zmniejszone do 10$

-Prowizje z poleconych będą wypłacane na 3 lub 4 poziomach!
Będzie to 8%, 2% oraz 2% lub 1% i 1%

-Prowizje z osób zarejestrowanych pod adminem zaczną być wypłacane za ok. 3-4 dni

-Nie ma możliwości zmiany sponsora!


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Matthew98 - 23-08-2016 00:11

(22-08-2016 23:59)clutchu napisał(a):  NAJNOWSZE INFORMACJE

-Minimum do wypłaty zostało zmniejszone do 10$

-Prowizje z poleconych będą wypłacane na 3 lub 4 poziomach!
Będzie to 8%, 2% oraz 2% lub 1% i 1%

-Prowizje z osób zarejestrowanych pod adminem zaczną być wypłacane za ok. 3-4 dni

-Nie ma możliwości zmiany sponsora!

Dzięki, miałem właśnie napisać Big Grin
Od siebie dodam link do wideo-update'u https://www.facebook.com/drew.burton.963/videos/1673735462946622/
Zachęcam do obejrzenia, jeśli ktoś interesuje się wizją admina na przyszłość My 24 Hour Income Smile


Pierwsza wypłata właśnie zlecona na mój portfel BTC Cool Jutro leci Perfect Money Smile
[Obrazek: my24_wyplata.png]
Nie wiem czemu, ale wyświetliło mi się, że niby "wyczerpano limit wypłat na dzisiaj"... ale ważne, że przeszło. (także bez paniki jak coś takiego się pojawi i kasa wam zniknie z Earning Balance)


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - kobol5 - 23-08-2016 09:10

Trzeba coś klikać czy oglądać żeby dostawać naliczenia ? Oferuje ktoś u siebie reffback ? Bo jestem chętny do współpracy Smile