Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] My24HourIncome - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] My24HourIncome (/Temat-SCAM-My24HourIncome-135308)



RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Admek69 - 21-08-2016 17:51

Czyli te 8 reklam musze wyklikac co 24h, a nie codziennie Smile niby to samo, a nie do konca. Bo jak wyklikam reklamy 1 dnia o 6 rano to drugiego dnia musze przed 6 rano Smile Wydaje mi sie ze to dosyc istotna kwestia Smile
Dzieki Matthew


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Matthew98 - 21-08-2016 18:01

(21-08-2016 17:51)Admek69 napisał(a):  Czyli te 8 reklam musze wyklikac co 24h, a nie codziennie Smile niby to samo, a nie do konca. Bo jak wyklikam reklamy 1 dnia o 6 rano to drugiego dnia musze przed 6 rano Smile Wydaje mi sie ze to dosyc istotna kwestia Smile
Dzieki Matthew

Możesz wcześniej niż 24h, zależy jak ci będzie wygodnie, bo czatować aż się zegar zresetuje to trochę lipa Smile


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - themistrz - 21-08-2016 18:27

wszedlem, moze pociagnie cykl


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Serkownik - 21-08-2016 19:35

ruszyl juz serwis ?
wplaty wyplaty BTC ?
ile paczka dana pracuje dni ?
ile rep/main ballance ? czy wsio na main ballance ?


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Matthew98 - 21-08-2016 20:15

(21-08-2016 19:35)Serkownik napisał(a):  ruszyl juz serwis ?
wplaty wyplaty BTC ?
ile paczka dana pracuje dni ?
ile rep/main ballance ? czy wsio na main ballance ?

Odpowiedzi na każde z tych pytań masz w pierwszym poście tego wątku, ale niech Ci będzie...
1. Tak, w dodatku miał największy start w historii revshare
2. Tak, jest CoinPayments w programie... sam zresztą używam
3. Zależy od naliczeń i od paczki. Na ten moment około miesiąca.
4. Wszystko idzie do Earning Balance (czyli do wypłaty)


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - migbor - 21-08-2016 20:47

Zacząłem z payza, ale słyszę, że CoinPayments, jest taniej. Czy mozna tam się się zarejestrować i środki z payza przelać, żeby potem z tego procesora wpłacać? Może ktoś by mógł jakiś link podesłać? Jestem zielony, jeśli chodzi o bitcoin


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Matthew98 - 21-08-2016 20:52

(21-08-2016 20:47)migbor napisał(a):  Zacząłem z payza, ale słyszę, że CoinPayments, jest taniej. Czy mozna tam się się zarejestrować i środki z payza przelać, żeby potem z tego procesora wpłacać? Może ktoś by mógł jakiś link podesłać? Jestem zielony, jeśli chodzi o bitcoin

Możesz wypłacić z Payza na Bitcoin jeśli jesteś zweryfikowany. Zarejestrować portfel BTC możesz >>TUTAJ<<

Jeśli nie wpłacałeś na Payza jeszcze to wpłać sobie od razu na portfel bitcoin.


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - migbor - 21-08-2016 21:00

Kupiłem już z payza paczki, a następne chciałbym inaczej, na payza mam kasę i z tego co zrozumiałem, to naliczenia też tam pójdą? Czy dobrze myślę, bo nie jestem biegły w temacie?


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Matthew98 - 21-08-2016 21:15

(21-08-2016 21:00)migbor napisał(a):  Kupiłem już z payza paczki, a następne chciałbym inaczej, na payza mam kasę i z tego co zrozumiałem, to naliczenia też tam pójdą? Czy dobrze myślę, bo nie jestem biegły w temacie?

Tak, także ewentualnie możesz wypłacać na Payza i przerzucać wszystko na BTC i stamtąd do programu dopiero aż paczki z Payza nie wygasną. Albo dopłacić od razu z BTC i się nie bawić Smile


RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera - Inwestor5 - 21-08-2016 21:16

Jak wpłace Bitcoin to naliczenia beda na moj portfel wracać czy jak? Kazdego dnia czy dopiero jak jakas kwota sie nazbiera?