Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] My24HourIncome - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] My24HourIncome (/Temat-SCAM-My24HourIncome-135308)



RE: Program Topowego Rekrutera w Revshare - MY24HOURINCOME - paczka od $5 120% ROI - Matthew98 - 29-07-2016 10:26

Trwa migracja na większy serwer. Strona niedługo powinna być w porządku.

Od wczoraj można też założyć konto wpisując się przez Facebooka, co jest dość wygodną opcją Smile


RE: Program Topowego Rekrutera w Revshare - MY24HOURINCOME - paczka od $5 120% ROI - Matthew98 - 30-07-2016 12:39

Cytat:Hey Members of MY24 as you can tell the site has been under maintenance mode for the past 24ish hours we hit a small road bump with the hosting of the site and lost some data off the website during the upgrade...don't worry nothing to do with our member base or referral tree =) just loads of text and images and the videos on the site... Ive been working all day typing it back out. this will not effect or launch date. but has effected our Pre-Pre Launch 30 day mass team builder series seeing I have to focus on the MY24 site.
I'm very sorry about that I know over 1000 members are on day 10 and following the series day by day. Ill start it back up as soon as we get the site sorted out this should take no longer then 24 to 48 hours =)
In the mean time if you have not seen the 30 day mass team building videos you can click below to check it out: https://www.facebook.com/…/21668…/permalink/220767301650548/
I with everyone a happy weekend =)
Enjoy,
~Drew

Są małe problemy techniczne ze stroną (wszystko powinno wrócić do normy w ciągu 24 godzin). Nie będzie to miało wpłaywu na datę startu, ale chwilowo Drew nie będzie w stanie kontynuować 30-dniowego treningu (obecnie miał być już 10-ty dzień), bo jest zajęty pracą nad stroną.


RE: Program Topowego Rekrutera w Revshare - MY24HOURINCOME - paczka od $5 120% ROI - Matthew98 - 01-08-2016 11:43

Przekroczyliśmy 10,000 rejestracji, a do startu wciąż ok. 2 tygodnie! Zapowiada się największy start w historii revshare Smile

Co więcej, w programie jednak będzie Bitcoin - nie wiadomo jednak czy już od startu.

Uprzedzam, że właśnie szykuję się do wyjazdu na wakacje, więc prawdopodobnie nie będę w stanie informować na bieżąco o sytuacji, ale program zapowiada się bardzo dobrze Smile


RE: Program Topowego Rekrutera w Revshare - MY24HOURINCOME - paczka od $5 120% ROI - hubertcik221 - 02-08-2016 09:50

Będę wchodził w ten program za 100$ mam nadzieję że coś się uda zarobić Smile
Pozdrawiam


RE: Program Topowego Rekrutera w Revshare - MY24HOURINCOME - paczka od $5 120% ROI - Matthew98 - 04-08-2016 12:56

(02-08-2016 09:50)hubertcik221 napisał(a):  Będę wchodził w ten program za 100$ mam nadzieję że coś się uda zarobić Smile
Pozdrawiam

Też mam taką nadzieję Smile

Jak by ktoś miał nowe informacje o programie to proszę się podzielić bo mam problemy z dostępem do Internetu na chorwackim kempingu więc trochę wypadłem z obiegu Smile


RE: Program Topowego Rekrutera w Revshare - MY24HOURINCOME - paczka od $5 120% ROI - Matthew98 - 06-08-2016 15:36

Cytat:Get this....

if we see 2000 more sign ups over the next 8 days we will officially have the largest launch in our industry...

This is just crazy when you think about....

MY24HOURINCOME system is not a fast paying revenue share site. And is built off logic structure for stability

It's a slow paying site which is very unappealing to the masses...

But is selling like something that is promising you'll turn a dollar into a million $$$ within the first month lol

We must be doing something right haha

Keep up the recruiting everyone...

I see A big change to happen in our industry very shortly. This will create a wave of stable revenue share sites that follow our concept of outside compounding :-)

MY24 liczy już ponad 12,000 użytkowników.

Jeszcze około 2,000 rejestracji i będziemy świadkami największego startu w historii revshare... a wciąż 8 dni do oficjalnego startu programu!

Drew uważa, że jego program zapoczątkuje falę zmian na rynku revshare i kolejne programy w przyszłości będą naśladować koncept My 24 Hour Income.


RE: Program Topowego Rekrutera w Revshare - MY24HOURINCOME - paczka od $5 120% ROI - mikuss - 08-08-2016 21:57

Jak ten czubek już się wziął za promocję tego biznesu to topowy promotor nie musi się bać o swój topowy program, będzie istnieć latami a jak się zmówią szarlatany to Jozef uratuje biznes jak ratuje SCAMTM beka

https://www.youtube.com/watch?v=6VDE184NOCU&feature=youtu.be&a


RE: Program Topowego Rekrutera w Revshare - MY24HOURINCOME - paczka od $5 120% ROI - zeno13 - 09-08-2016 07:57

Pewnie ma swoją grupę docelową ale czy ta grupa rozumie o czym on mówi Tongue

stuknęło 13k zarejestrowanych.


RE: Program Topowego Rekrutera w Revshare - MY24HOURINCOME - paczka od $5 120% ROI - Mateuszlewan - 09-08-2016 21:20

Nigdy nie interesowałem się tego typu programami, można tutaj zarabiać bez poleconych? ile jestem w stanie wygenerować prowizji z kapitałem 1000$ ?


RE: Program Topowego Rekrutera w Revshare - MY24HOURINCOME - paczka od $5 120% ROI - todek78 - 10-08-2016 06:43

(09-08-2016 21:20)Mateuszlewan napisał(a):  Nigdy nie interesowałem się tego typu programami, można tutaj zarabiać bez poleconych? ile jestem w stanie wygenerować prowizji z kapitałem 1000$ ?

Oczywiście, że można zarobić bez poleconych. Szczególnie, że ma być ten podział prowizji z ludzi wchodzących z czystego linku. Niby mają być jakieś dodatkowe źródła dochodu, jednak bierz na wszystko poprawkę, bo na razie to tylko plany a jak będzie czas pokaże. Ja osobiście nie wszedłem do tego programu, bo mam kilka innych, nie tylko revshare i nie będę się 'rozdrabniał' na następne jak tam dobrze idzie Wink Jednak zapowiada się, że program podziała dłużej niż większość revshare, które kończą po 1-2 miesiącach, chociażby z tego powodu, że promocja ostro idzie, więc jak wejdziesz na początku, to jest duża szansa, że nie stracisz, a nawet zarobisz.
Jednak taką kwotę na Twoim miejscu podzielił bym na 2 programy i zmniejszył ryzyko. Pomyśl o Mxrevshare, bo program również bez poleconych mżóe dać Ci spore zarobki, ma też kilka ograniczeń, które zatrzymują kasę w systemie, a których nie ma chociażby my24.
Przemyśl dokładnie wszystkie z i przeciw, nie napalaj się na liczby i przede wszystkim zdywersyfikuj Smile