Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]kiedy konta friends beda fake? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]kiedy konta friends beda fake? (/Temat-Rozwiazane-kiedy-konta-friends-beda-fake-1353)



[Rozwiązane]kiedy konta friends beda fake? - kosmo12 - 01-02-2010 16:02

Moje pytanie brzmi nastepujaco: Kiedy konta moich przyjaciol beda fake? Konkretniej: Czy jesli moi przyjaciele maja inne ip niz ja, ale sa nieaktywni(zalogowali sie tylko po to by mi pomoc) to czy takie konto jest fakiem ?

Z gory dziekuje za pomoc Smile


RE: kiedy konta friends beda fake? - Kilol - 01-02-2010 16:03

Fake konta, to takie, które robisz na swoim adresie IP.Wink


RE: kiedy konta friends beda fake? - kosmo12 - 01-02-2010 16:46

(01-02-2010 16:03)Kilol napisał(a):  Fake konta, to takie, które robisz na swoim adresie IP.Wink

To znaczy ze mi nic nie grozi ?Smile Mam jeszcze z 3 przypadki ze moi znajomi nie chcieli podawac swoich danych i w zamian podali np: "asassdsd" czy jest mozliwe ze za konta takiego typu beda nalozone jakies sankcje??


[Rozwiązane][Rozwiązane]kiedy konta friends beda fake? - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.