Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarobić 30 zł dziennie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak zarobić 30 zł dziennie? (/Temat-Jak-zarobic-30-zl-dziennie-135291)

Strony: 1 2


Jak zarobić 30 zł dziennie? - kopergg - 03-07-2016 11:53

Jak zarobić przynajmniej 30 zł dziennie? Szukam łatwych sposobów, które nie zajmują dużo czasu (max 1 godzina dziennie) i nie wymagają inwestycji własnych pieniędzy.


RE: Jak zarobić 30 zł dziennie? - Robaczek12 - 03-07-2016 12:00

Posiada pan konta na FB ?


RE: Jak zarobić 30 zł dziennie? - twardy - 03-07-2016 12:01

Zalozyc konto na zarabiam.com, wejsc w dzial poradniki. Nie ma za co.




RE: Jak zarobić 30 zł dziennie? - radek0389 - 03-07-2016 12:06

Oczekujesz podania na tacy sposobu na 30zł/h, to stawka, której nie maja w Polsce nawet osoby na dosyć dobrych stanowiskach.
Polecam wejść w dział poradniki (odsiać wszelkie gówna revszer mx TM), poczytać i działać. Ewentualnie zakupić dostep do strefy za 15 zł, trochę ciekawostek znajdziesz.


RE: Jak zarobić 30 zł dziennie? - Captain - 03-07-2016 12:07

Cytat:Jak zarobić przynajmniej 30 zł dziennie? Szukam łatwych sposobów, które nie zajmują dużo czasu (max 1 godzina dziennie) i nie wymagają inwestycji własnych pieniędzy.

Nie da rady. Jeśli 30zł dziennie w 1 godzinę to tylko z inwestycją, z tymże z inwestycjami różnie bywa i często się na nich traci, zwłaszcza w tych revshare i hyipowych. Więc to nienajlepsza droga dla początkującego.


RE: Jak zarobić 30 zł dziennie? - Stworkowaty - 03-07-2016 12:27

Jeżeli chcesz 30 zł dziennie za godzinę pracy to i to odrazu.. to przykro mi, ale no... Smile


RE: Jak zarobić 30 zł dziennie? - mysc - 03-07-2016 13:00

To co mi najbardziej utkwiło z książki "Fastlane milionera", to opinia autora na temat szybkiego zarobku. Autor uważa, że da się zarobić szybko - bo da się, ale nie da się zarobić łatwo Smile Pytanie o szybki sposób zarobku na forum należy do tych łatwych metod, więc niestety raczej się nie sprawdzi :>

30zł w ciągu jednej godziny bez inwestycji to np. 3 leady z najwyższą stawką albo nawet jedna oferta CPS. Dla osoby która jest w "branży" długo to może być banalne... dla nowej osoby nie do wykonania. Względna sprawa Smile


RE: Jak zarobić 30 zł dziennie? - SKOR514 - 03-07-2016 14:12

Ja bym polecił serwis textbookers. Jeśli ktoś śledzi mój dziennik, to na którejś jego stronie prowadziłem test, gdzie pisałem tam teksty "na pełnym skupieniu" przez kilka godzin. Dokładnie przez 3h. Pisałem w trybie---->1h pisania--->kilka h innych czynności---->1h pisania itp. tak by przez tą jedną godzinę kiedy piszę być maksymalnie skupionym. Efekt był taki, że średnia u mnie to było jakieś 17-18zł na godzinę, wiec nieco zbliżona kwota do Twojej. Pisałem precle, więc, jeśli by się okazało, że teksty zapleczowe będziesz pisał za najwyższą stawkę w takim tempie jak ja precle, to może Ci się udać osiągnąć to 30zł/h. Tyle, że będzie to pewnie trudne a i tekstów na textbookers jest jak na lekarstwo obecnie...pokerface


RE: Jak zarobić 30 zł dziennie? - Madara Uchiha - 03-07-2016 14:38

ja np. żeby zarobić 30 zł stawiam bota do spamowania i leżę sobie, po jakichś 2 godzinach już jest, ale to dlatego zarabiam, że umiałem sam napisać bota bo się nauczyłem a nie siedziałem i nic nie robiłem, teraz nic nie robię Tongue


RE: Jak zarobić 30 zł dziennie? - grigoruta - 05-07-2016 08:51

Hm 30 zł na godzinę? Za nic....w tym kraju....? beka Nie no... móc można, ale jak już ktoś pisał, szybkie zarabianie nie znaczy łatwe. Myślę, że gdyby przeciętny użytkownik forum znał łatwą i pewną metodę na takie pieniądze, to zachowałby ją dla siebie, chyba że miałby jakieś dodatkowe profity z dzielenia się taką wiedzą... Jerk