Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
VPS z Windowsem/Linuxem na 5 dni za free - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek:
Poradnik
VPS z Windowsem/Linuxem na 5 dni za free (/Temat-VPS-z-Windowsem-Linuxem-na-5-dni-za-free-135281)

Strony: 1 2


VPS z Windowsem/Linuxem na 5 dni za free - danto - 02-07-2016 20:03

Cześć, witajcie. Wiele osób zapewne szuka darmowego testu serwera VPS z Windowsem lub Linuxem, inni poszukują takiego żeby coś zarobić i nic nie wydać, jako że znam ten hosting około roku i nie ma w nim żadnych większych haczyków postanowiłem się z wami podzielić poradnikiem w jaki sposób uzyskać serwer VPS na okres próbny 5 dni.
A więc do dzieła!

1.Przechodzimy pod Ten adres

2.Wybieramy parametry naszego serwera

3.Na samym dole strony, w prawym rogu klikamy "kontynuuj"

4.W kolejnym kroku na środku ekranu okaże się kolejny button "Kontynuuj"

5.Podajemy swoje dane, jeżeli nie chcesz podawać swoich prawdziwych polecam
FakneNameGenerator, pamiętaj tylko aby numer telefonu oraz adres email podać prawdziwy!

6.Na końcu klikamy "Sprawdz dane i zapisz zmiany", zatwierdzamy reguamin, przechodzimy dalej, podajemy kod który otrzymaliśmy smsem i czekamy do 1,5h aż nasz serwer się zainstaluje, po instalacji dane do logowania dostaniesz na podany wcześniej numer telefonu, jeżeli chodzi o dane logowania na stronie to otrzymasz je emailem.


Dziękuję, do widzenia! Big Grin



RE: VPS z Windowsem/Linuxem na 5 dni za free - Szalony - 02-07-2016 20:56

danto mozna twoje gg?


RE: VPS z Windowsem/Linuxem na 5 dni za free - danto - 02-07-2016 21:00

Już jakiś czas nie używam GG, wszyscy z pytaniami niech walą śmiało na GG Smile


RE: VPS z Windowsem/Linuxem na 5 dni za free - supercola - 02-07-2016 21:33

(02-07-2016 21:00)danto napisał(a):  Już jakiś czas nie używam GG, wszyscy z pytaniami niech walą śmiało na GG Smile

Dostałem info na e-maila:
"Dear customer,
due to repeated testing server has been suspended. Will be restored after pay of sent payment request.
Best regards
Axfone"
Czyli chyba już sposób nie aktualny ? Smile


RE: VPS z Windowsem/Linuxem na 5 dni za free - DzejkobPL - 02-07-2016 21:46

Panieee, dubel, do kosza! Big Grin (żarcik oczywiście).

http://zarabiam.com/Temat-VPS-na-5-dni-Linux-i-Windows-81221


RE: VPS z Windowsem/Linuxem na 5 dni za free - supercola - 02-07-2016 21:49

(02-07-2016 21:46)DzejkobPL napisał(a):  Panieee, dubel, do kosza! Big Grin (żarcik oczywiście).

http://zarabiam.com/Temat-VPS-na-5-dni-Linux-i-Windows-81221

Ciekawe jest, że wtedy też zablokowali tą funkcję jak się rzuciły osoby Tongue Więc trzeba czekać ! xD


RE: VPS z Windowsem/Linuxem na 5 dni za free - danto - 02-07-2016 22:39

@Aero2 w ostatnim poście napisał to samo co ja w poradniku z Dogry.pl żebyście spróbowali brać mniejszą konfigurację serwera no i ode mnie tylko tyle że jak zamawiacie z fakenamegeneratora to wybierajcie w polach Polske Wink


RE: VPS z Windowsem/Linuxem na 5 dni za free - Driver494 - 04-07-2016 00:24

Też dostajecie czeskie ip? pokerface


RE: VPS z Windowsem/Linuxem na 5 dni za free - Xanthi - 04-07-2016 00:39

(04-07-2016 00:24)Driver494 napisał(a):  Też dostajecie czeskie ip? pokerface


Czeskie IP i do tego zablokowany VPS po kilku godzinach ^^ Przynajmniej u mnie tak było Big Grin


RE: VPS z Windowsem/Linuxem na 5 dni za free - danto - 04-07-2016 03:00

Część użytkowników skarży się że nie dochodzi do nich SMS z danymi do serwera. Mogę wiedzieć, czy w trakcie oczekiwania na dane wyciągacie karte z telefonu? Ewentualnie czy wyłączacie telefon?