Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarobek bez inwestycji & suby - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarobek bez inwestycji & suby (/Temat-Zarobek-bez-inwestycji-suby-135277)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Zarobek bez inwestycji & suby - Pinkny - 13-08-2016 14:08

Wracam do prowadzenia dziennika, miałem 3 tygodniowy wyjazd więc nie miałem czasu na pisanie tutaj, zmieniam trochę formułę dziennika i oprócz subów zaczynam ,,działać" w programach typu revshare bez inwestycji. To znaczy, że nie wydam ani grosza na te programy i zobaczymy ile uda mi się dorobić, traktuję to jako formę zabawy...

A więc na początek suby
[Obrazek: yyyyyyyyy.png]

Coś tam wpada 922/10000

Program inwestycyjny na jaki się zdecydowałem to MxRevshare... Klikam od kilku dni i prezentuje się następująco, żałuję, że nie zacząłem wcześniej...

[Obrazek: Bez_tytu_u.png]

Cel to 100 mini adpacków
Paczki mini 0/100

Jeżeli chcesz zacząć razem ze mną i spróbować zarabiać bez inwestycji to zapraszam do rejestracji z mojego Refflinka MxRevshare

Jeśli znacie jakieś ciekawe programy w których można zarabiać bez inwestycji to chętnie zarejestruje się z Reflinka Smile


RE: Zarobek bez inwestycji & suby - jarekxD - 13-08-2016 14:49

No powiem Ci, że ładny progres zrobiłeś na subach Cool

Gratulacje i powodzenia!


RE: Zarobek bez inwestycji & suby - mateusz2045 - 13-08-2016 15:12

Własna strona?


RE: Zarobek bez inwestycji & suby - Pinkny - 13-08-2016 16:05

Tak, jeśli macie jakieś ciekawe programy do klikania bez inwestycji to poproszę PW!Big Grin


RE: Zarobek bez inwestycji & suby - Pinkny - 20-08-2016 18:57

Kolejny wpis,

Suby, nic nie robię... 982,5zł/10000

MxRevshare bez wpłacania jakichkolwiek środków, jutro zakup pierwszej paczki

[Obrazek: Bez_tytu_u.png]


Jeżeli chcesz zacząć razem ze mną i spróbować zarabiać bez inwestycji to zapraszam do rejestracji z mojego Refflinka MxRevshare

Jeśli znacie jakieś ciekawe programy w których można zarabiać bez inwestycji to chętnie zarejestruje się z Reflinka Smile


RE: Zarobek bez inwestycji & suby - hufsmoke - 20-08-2016 20:31

(20-08-2016 18:57)Pinkny napisał(a):  Kolejny wpis,

Suby, nic nie robię... 982,5zł/10000

MxRevshare bez wpłacania jakichkolwiek środków, jutro zakup pierwszej paczki

[Obrazek: Bez_tytu_u.png]


Jeżeli chcesz zacząć razem ze mną i spróbować zarabiać bez inwestycji to zapraszam do rejestracji z mojego Refflinka MxRevshare

Jeśli znacie jakieś ciekawe programy w których można zarabiać bez inwestycji to chętnie zarejestruje się z Reflinka Smile

Może nie "program"
może nie "zarobek"- da się ale na pewno nie bez inwestowania jeżeli chcesz by to trwalo mniej niż rok
ale fajna gierka, mnie wciagneli uzytkownicy z forum
http://www.pipstycoon.com/?i=36227
zapraszam i jak cos pw wal


RE: Zarobek bez inwestycji & suby - Mafis - 20-08-2016 20:40

Ruch na stronie pochodzi z fb? czy inne źródła?
EDIT: jednak nie z fb ;p


RE: Zarobek bez inwestycji & suby - Pinkny - 20-08-2016 21:03

Nom Big Grin


RE: Zarobek bez inwestycji & suby - Pinkny - 21-08-2016 19:14

Kolejny dzień, od następnego tygodnia zabieram się za budowanie zaplecza i tworzenie stronek pod suby!
Na ten moment 992.5zł/10000

Dziś dokonałem zakupu swojej pierwszej mini paczki w MxRevshare, wszystko wyklikane Big Grin Czekamy na następne Big Grin
Mini paczki 1/100
[Obrazek: Bez_tytu_ulsdlasd.png]




Jeżeli chcesz zacząć razem ze mną i spróbować zarabiać bez inwestycji to zapraszam do rejestracji z mojego Refflinka MxRevshare


RE: Zarobek bez inwestycji & suby - Pinkny - 31-08-2016 11:07

Do zamknięcia!