Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarobek bez inwestycji & suby - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarobek bez inwestycji & suby (/Temat-Zarobek-bez-inwestycji-suby-135277)

Strony: 1 2 3 4 5


Zarobek bez inwestycji & suby - Pinkny - 02-07-2016 18:19

Siema wszystkim, jestem Mati i mam 20 lat. Jako, że teraz mam trochę wolnego czasu to chciałem spróbować swoich sił w subach Lol Będę działał na leadmore ale nie wykluczam też innych serwisów. Chciałbym zaznaczyć, że nie będę działał na Facebooku, mam kilka kont z grupami, spamowałem i miałem te 30-50 + zł dziennie, ale to nie to, nie lubię tego i no jakoś nie wiem xD. Mam kilka pomysłów ale nie wiem czy się opłaca za to zabierać. Na razie posiadam jedną stronę (20 postów) na WP, nie pozycjonuje jej w miesiąc z automatu wpadła stówka Undecided, w sumie w tym dzienniku z efektami będzie ciężko bo raczej szybko nic nie przyjdzie no i trochę potrwa zanim namyślę się żeby założyć kolejne strony. <_<

Dodam żeby nie było xD
[attachment=3758]



Pozdrooooo, aha i zarabiam chyba na zgruzowane bmw e36 Xpokerface żeby je sobie odpicować Xpokerface

Dziś nic nie wpadło bo i nic nie zrobiłem, a ze strony wpada losowo, raz 3 leady, raz nic beka

Mam kilka pomysłów na niszę (stronę) ale musi mi ktoś doradzić bo nie wiem czy w ogóle mają sens Idea


RE: Suby SUby Suby - Bazor - 03-07-2016 01:20

Też mi się marzy e36 coupe 2.8 pojemnosci ze szperą 25%, gt classem podwyższonym na kołach OZ Breyton, które moim zdaniem pasują idealnie do tego modelu Big Grin

Jaka tematyka strony na wp jesli mozesz zdradzic ?
Sam chyba wezmę się za tego typu rzeczy, bo mam pare pomyslow a myslalem, ze subsms jest uzalezniony praktycznie od facebooka Tongue


RE: Suby SUby Suby - mateusz2045 - 03-07-2016 09:00

Też chcę bmw xD


RE: Suby SUby Suby - Pinkny - 03-07-2016 09:05

(03-07-2016 01:20)Bazor napisał(a):  Też mi się marzy e36 coupe 2.8 pojemnosci ze szperą 25%, gt classem podwyższonym na kołach OZ Breyton, które moim zdaniem pasują idealnie do tego modelu Big Grin

Jaka tematyka strony na wp jesli mozesz zdradzic ?
Sam chyba wezmę się za tego typu rzeczy, bo mam pare pomyslow a myslalem, ze subsms jest uzalezniony praktycznie od facebooka Tongue

Haha no to ładnie ;D. Co do strony to są to h@cki nie jest to jakaś tajemnica, ale nie skupiam się na niej bo ciężko to ogólnie wybić ;p. Na facebooku da się bardzo dobrze zarobić ale jak mówiłem, nie lubię działać na fejsie no i nie wypracujesz tam tak jakby automatu Big Grin


RE: Suby SUby Suby - mahuzz - 03-07-2016 09:55

Powodzenia, dobry serwis wybrałeś! Wink


RE: Suby SUby Suby - Pinkny - 03-07-2016 11:56

(03-07-2016 09:55)mahuzz napisał(a):  Powodzenia, dobry serwis wybrałeś! Wink

Dzięki zioooooom ;p


RE: Suby SUby Suby - DenzMonsta - 03-07-2016 11:57

Powodzenia Smile Będę wpadał co jakiś czas Smile


RE: Suby SUby Suby - Pinkny - 03-07-2016 12:56

(03-07-2016 11:57)DenzMonsta napisał(a):  Powodzenia Smile Będę wpadał co jakiś czas Smile


Dziękuję Tongue


RE: Suby SUby Suby - Wojo-MyLead - 03-07-2016 13:09

Powodzenia! Jak byś potrzebował wskazówek w SUB-SMS zapraszam do kontaktu Smile


RE: Suby Suby Suby - Pinkny - 03-07-2016 13:11

(03-07-2016 13:09)MyLead-Support napisał(a):  Powodzenia! Jak byś potrzebował wskazówek w SUB-SMS zapraszam do kontaktu Smile

Dzięki, na pewno wezmę to pod uwagę Rolleyes