Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ PŁACI ] Xmine.org - Na Start 5 Xcloud FREE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [ PŁACI ] Xmine.org - Na Start 5 Xcloud FREE (/Temat-PLACI-Xmine-org-Na-Start-5-Xcloud-FREE-135275)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: [ PŁACI ] Xmine.org - Na Start 5 Xcloud FREE - Magisterek - 10-09-2016 00:53

Cos juz mi sie nie zgadza.. withdraw minimum 0.1 wiec wplacilem 0.2 zeby cos dodac i odrazu wyplacic, trzeba podac adress portfela... a jesli wyplacam tak jak wplacalem perfect moneyem? Do tego maja -30 iles pkt na perfect. A jak tam?


RE: [ PŁACI ] Xmine.org - Na Start 5 Xcloud FREE - znikad - 10-09-2016 20:03

magisterek nie odpowiem Ci jak wypłacić na PM bo nie kopie USD , tylko kryptowaluty wiec wyplacasz na portfel kopanej waluty. Jednak wczorajsza wyplata nie doszla, poranna rowniez, i na Ticket ktory wczesniej byla odpowiedz po paru, parunastu minutach ,dzisiaj jest bez odpowiedz. Chyba koniec, bo ze to kwestia weekendu to raczej malo prawdopodobne ;(


RE: [ PŁACI ] Xmine.org - Na Start 5 Xcloud FREE - znikad - 13-09-2016 11:18

Dla mnie juz SCAM


RE: [ PŁACI ] Xmine.org - Na Start 5 Xcloud FREE - kobol5 - 13-09-2016 13:04

odzyskałeś wkład ?


RE: [ PŁACI ] Xmine.org - Na Start 5 Xcloud FREE - znikad - 13-09-2016 13:20

tak, jestem na plusie Wink

dzięki wielkie, wszystkim wam , którzy weszli ze mną w ten program, trzymajcie się


RE: [ PŁACI ] Xmine.org - Na Start 5 Xcloud FREE - ThunderEagle - 13-09-2016 14:31

(13-09-2016 13:20)znikad napisał(a):  tak, jestem na plusie Wink

dzięki wielkie, wszystkim wam , którzy weszli ze mną w ten program, trzymajcie się

Uff, a chciałem tam hajs wpłącić beka Huh