Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ PŁACI ] Xmine.org - Na Start 5 Xcloud FREE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [ PŁACI ] Xmine.org - Na Start 5 Xcloud FREE (/Temat-PLACI-Xmine-org-Na-Start-5-Xcloud-FREE-135275)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: [ PŁACI ] Xmine.org - Na Start 5 Xcloud FREE - znikad - 03-09-2016 16:32

wczorajsza wypłata w doge nie przyszła po sekundzie Sad Rano napisałem do suportu i dosłownie po dwóch minutach była odpowiedz i doge z powrotem na koncie z informacją o klopotach z wypłatami w doge. Po kolejnym wypłaceniu doge byly jak zwykle po sekundzie na koncie
https://xmine.org/registration/?referal=8143


RE: [ PŁACI ] Xmine.org - Na Start 5 Xcloud FREE - znikad - 04-09-2016 19:37

Poranne DOGE na koncie... i wieczorne DOGE na koncieHuh


RE: [ PŁACI ] Xmine.org - Na Start 5 Xcloud FREE - kusmider - 05-09-2016 21:55

Sorry za głupie być może pytanie: jeśli zapomniałem, jak brzmi "secret code" (bez tego nie wypłacę nic), to w zasadzie mogę zapomnieć o koncie w xmine? Smile Na szczęście zainwestowałem tam zasadniczo "groszaki"...


RE: [ PŁACI ] Xmine.org - Na Start 5 Xcloud FREE - znikad - 06-09-2016 20:12

kusmider, napisz do suportu, jest naprawdę sprawny i odpowiada błyskawicznie. Poza tym DOGE na koncie.. WinkHuh


RE: [ PŁACI ] Xmine.org - Na Start 5 Xcloud FREE - kabza - 07-09-2016 16:18

chyba koniec, 9 godzin czekam na wpłatę.


RE: [ PŁACI ] Xmine.org - Na Start 5 Xcloud FREE - Magisterek - 07-09-2016 17:52

I jak info? Co prawda mialem kopalnie glownie na "afk" i zbieralem bonus - nagromadzilem cale 10.8 XCloud ale w sumie wlasnie chcialem wplacac cos... jest sens?


RE: [ PŁACI ] Xmine.org - Na Start 5 Xcloud FREE - znikad - 07-09-2016 18:00

Piszcie Tickety. Po tickecie pare minut i kasa na koncie.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka


RE: [ PŁACI ] Xmine.org - Na Start 5 Xcloud FREE - Magisterek - 07-09-2016 18:08

A u mnie nie o to chodzi, tylko o to czy inwestowac... wyplacaja jeszcze, przelewac cos?


RE: [ PŁACI ] Xmine.org - Na Start 5 Xcloud FREE - znikad - 07-09-2016 18:59

Dzisiaj dostalem. No ale jak widać parę osób ma kłopoty z wyplatami więc z pewnością nie jest to dobry sygnał. Jak długo działać będzie nie wie nikt. Może jutro się zwina i będziemy się Cieszyć że nie wlozylismy, a może będą smigac jeszcze dlugo i będziemy źli ze nie wlozylismy

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka


RE: [ PŁACI ] Xmine.org - Na Start 5 Xcloud FREE - znikad - 08-09-2016 09:19

Poranna wypłata Doge na koncie po sekundzie. Poniżej spis ostatnich wypłat z xmine.

[Obrazek: xmine0809.png]