Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
5 euro na bwin - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 5 euro na bwin (/Temat-5-euro-na-bwin-135268)

Strony: 1 2


5 euro na bwin - Malej - 02-07-2016 14:12

Posiadam 3 vouchery do Bwin, na kwotę 5 Euro, co w przeliczeniu da około 20zł.
Przed wypłatą trzeba obrócić bonus 3 krotnie, po kursie nie mniejszym niż 1.70.
Sprzedam 3 kody za 20zł psc. nie podaje pierwszy
Należy pamiętać na jedno konto przysługuje tylko jeden kod jak już użyłeś w tym roku to nie zadziała.
Sprzedaje tylko w całości


RE: 5 euro na bwin - Robaczek12 - 02-07-2016 14:42

Nie podajesz pierwszy przeciez jesteś nowy. Jedno ci powiem Wy..aj mi stad oszuście Smile


RE: 5 euro na bwin - Stworkowaty - 02-07-2016 14:53

@[Majka] mogłabyś ogarnąć trochę Robaczka? Jestesmy na forum gdzie przydałoby się zachować trochę kultury a ten osobnik co temat napastuje nowych użytkowników.. wszystko wszystkim ale bez przesady, później potencjalnie nowi userzy się zrazaja przez takie ze to ujme "gowniarskie" zachowanie.


RE: 5 euro na bwin - Robaczek12 - 02-07-2016 15:16

Stworkowaty po co sie wpie.....sz ?? Kup to zobaczymy czy nie zostaniesz oszukany przez oszusta . Bez odbioru


RE: 5 euro na bwin - Stworkowaty - 02-07-2016 15:27

Za dużo testosteronu buzuje w Tobie? Wiek dojrzewania czy krwawisz? Bo nie rozumiem, czy w każdym Twoim poście musi być przekleństwo... jak nie będzie to nie wyładujesz emocji? Chcesz polecę Ci strony gdzie wyładujesz Swój testosteronik synek Smile

A po 2. nie kupiłeś jeszcze ale już oszust... nie będzie chciał dać pierwszy, nie kupuj a nie wyzywasz jak jakiś niewyżyty bachor.. nie obrażając osób młodszych z forum. Smile


RE: 5 euro na bwin - Robaczek12 - 02-07-2016 15:39

A co nie moze byc przekleństwo jak sie widze nowego na forum i je.. pisze ze nie wysyła pierwszy to niech wy..ala
widac juz na odległość ze to oszust. Ze Synkiem małym to mozesz wyjsc na dwór do piaskownicy tatusiu ha
Nie kupowałem dzieki bogu nie jestem kretynem ze bede wysylal kase jak pierwszy po trzecie on nie min. 50
postow napisanych i juz sprzedane hah .Bachora masz w domku Pozdrów Smile


RE: 5 euro na bwin - Stworkowaty - 02-07-2016 15:42

Dobra, Twoja pisownia wystarczy żeby określić Twój poziom intelektualny.. który sięga dna.

P.S Jak chcesz udzielać się na forum to najpierw przydałoby się nauczyć składać zdania, strzałeczka. Smile


RE: 5 euro na bwin - Robaczek12 - 02-07-2016 16:05

Stworkowaty skończyleś już nauczycielu języka polskiego to sp.... mi stad Smile


RE: 5 euro na bwin - Stworkowaty - 02-07-2016 17:18

@[MLN], @[piotrekprorok] możecie uspokoić chłopaka? Testosteron buzuje i zachowuje się bardzo nie ładnie.. mi już szkoda literek na osobę z niepełnosprawnością intelektualną. ^^


RE: 5 euro na bwin - ronaldo2113 - 06-07-2016 10:00

hehe masz 0 reputacji i chcesz żeby wysyłać pierwszemu kase Smile