Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z przyjscem bitcoinów na portfel - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Problem z przyjscem bitcoinów na portfel (/Temat-Problem-z-przyjscem-bitcoinow-na-portfel-135267)

Strony: 1 2


RE: Problem z przyjscem bitcoinów na portfel - Meloman - 15-08-2016 22:25

@[Niagara321] No i Bitcoiny przyszły na twój adres, nie zostałeś oszukany ze strony adis663, to najważniejsze.
Czyli mówiąc zwięźle, Bitcoiny czekają na Ciebie, na twoim adresie: 1zkYdMq42UiLesN3r1SbN4eBnj2n7VSAa więc musisz się za wszelką cenę do tego adresu/portfela dostać Smile

Ale serio nadal nie rozumiem, jakim cudem utraciłeś dostęp do tego portfela? Przecież nie ważne ile wygenerujesz adresów i tak ten pierwszy adres który kieeeedyś tam wygenerowałeś, jest aktywny i i tak się dostanie BTC jak ktoś na niego prześle kasę..

P.S
Do nikogo nie napiszesz, w Bitcoinie nie ma jakiegoś administratora danych, to rozproszona jednostka w której jak już popełnisz błąd to bardzo często nie ma odwrotu, a kasa przepada.


RE: Problem z przyjscem bitcoinów na portfel - Niagara321 - 17-08-2016 13:07

(15-08-2016 22:25)Meloman napisał(a):  @[Niagara321] No i Bitcoiny przyszły na twój adres, nie zostałeś oszukany ze strony adis663, to najważniejsze.
Czyli mówiąc zwięźle, Bitcoiny czekają na Ciebie, na twoim adresie: 1zkYdMq42UiLesN3r1SbN4eBnj2n7VSAa więc musisz się za wszelką cenę do tego adresu/portfela dostać Smile

Ale serio nadal nie rozumiem, jakim cudem utraciłeś dostęp do tego portfela? Przecież nie ważne ile wygenerujesz adresów i tak ten pierwszy adres który kieeeedyś tam wygenerowałeś, jest aktywny i i tak się dostanie BTC jak ktoś na niego prześle kasę..

P.S
Do nikogo nie napiszesz, w Bitcoinie nie ma jakiegoś administratora danych, to rozproszona jednostka w której jak już popełnisz błąd to bardzo często nie ma odwrotu, a kasa przepada.

Łohoho dzięki za pomoc etc.

Co do Portfela to go już nie ma posiadałem portfel Bitcoin Core (stały na 1 komputerze) wyjąłem z tamtego kompa dysk (potrzebowałem bo w nowym kompie miałęm tylko 128gb SSD) format dysku no i tyle portfela nie ma a ja debil Smile Dzięki za pomoc Trzym się!