Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie działa umieszczanie reklamy na Wordpress - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Nie działa umieszczanie reklamy na Wordpress (/Temat-Nie-dziala-umieszczanie-reklamy-na-Wordpress-135255)



Nie działa umieszczanie reklamy na Wordpress - kanil93 - 02-07-2016 09:02

Witam, założyłem ostatnio blog na Wordpress i chciałem dodać reklamę ale nie wyświetla się na stronie, wyświetla się tylko kawałek kodu i link do nieistniejącej strony ale jeśli wstawiam jakiś baner np. do refa to wszystko działa tylko z tymi reklamami coś nie tak. Ma ktoś jakiś pomysł jak z tym się uporać ?


RE: Nie działa umieszczanie reklamy na Wordpress - Ascoran - 02-07-2016 13:27

Mam doskonały pomysł jak się z tym uporać - w ostatniej linijce zamień drugi od końca znacznik na <html> a za to w pierwszej linijce i dokładnie po 22 znaku dodać "Jak mamy Ci pomóc jak nie podałeś ani strony z której masz te "REKLAMY" ani kodu"...
Mam nadzieje że pomogłem i pozdrawiam.