Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pis Chce Blokowania Stron W Internecie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Pis Chce Blokowania Stron W Internecie (/Temat-Pis-Chce-Blokowania-Stron-W-Internecie-135236)



Pis Chce Blokowania Stron W Internecie - Verb22 - 01-07-2016 21:36

Zaczyna się.. http://www.pokertexas.pl/czytelnia/artykuly/czas-wyjsc-na-ulice/


RE: Pis Chce Blokowania Stron W Internecie - Depsi - 28-07-2016 21:58

Powodzenia z tym wysyłaniem maili. Sprawa z ustawą antytytoniową i też nic nie mieli z tych maili(epalacze).


RE: Pis Chce Blokowania Stron W Internecie - nitroo - 29-07-2016 17:09

(28-07-2016 21:58)Depsi napisał(a):  Powodzenia z tym wysyłaniem maili. Sprawa z ustawą antytytoniową i też nic nie mieli z tych maili(epalacze).

Masz racje, z 5 petycji podpisałem i nici z wetowania ustawy Smile


RE: Pis Chce Blokowania Stron W Internecie - xaxaxa - 01-08-2016 15:57

Jak dla mnie w polscie powinni zakazac subsms'y...


RE: Pis Chce Blokowania Stron W Internecie - bolo9797 - 01-08-2016 17:46

(01-08-2016 15:57)xaxaxa napisał(a):  Jak dla mnie w polscie powinni zakazac subsms'y...
Z powodu??
Podaj sensowny powód, a sam zgłosze się z tym do odpowiednich władz. .


RE: Pis Chce Blokowania Stron W Internecie - siuvax - 01-08-2016 19:59

bo w 99% sluza do oszukiwania?


RE: Pis Chce Blokowania Stron W Internecie - PaulRcootiC - 04-08-2016 11:06

(01-08-2016 19:59)siuvax napisał(a):  bo w 99% sluza do oszukiwania?

Nie do oszukiwania, tylko do zarabiania na osobach, które wszędzie podają swój numer telefonu / wysyłają smsy gdzie im każą.


RE: Pis Chce Blokowania Stron W Internecie - Vasaki - 05-08-2016 00:17

@[PaulRcootiC] Jak gdyby zrozumiałe jest, że stajesz za zródłem zarobku (patrze na sygnaturę) nie mniej jednak argument trochę słaby Smile
I nie oszukujmy się, nie tworzysz strony przechwytującej z napisem: Podaj swój numer wyślemy Ci kod do aktywacji płatnej usługi Big Grin

Trzeba brać pod uwagę że Premium SMS to z założenia mikropłatności za pomocą telefonu i ciężko by było usunąć je z obiegu.

To samo subskrypcje Smile
Są po prostu cykliczną usługą zwykle informacyjną więc o pozbycie się jej też mimo że można by było wystąpić to jednak dla osób z poza zc itp. mogło by być problematyczne.

W pełni jednocześnie się zgadzam jeżeli chodzi o nadużycia tej usługi Smile


RE: Pis Chce Blokowania Stron W Internecie - xbino - 08-08-2016 20:21

Ogólnie zakazywanie jest drogą do donikąd, lepsza jest edukacja. Czyż fajki, alkohol w ilościach absurdalnych, sukier, konserwanty itd. itp. nie są szkodliwe? Dlaczego jeszcze ich nie zakazano?