Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pomoc (/Temat-Pomoc-135223)



Pomoc - szymon162012 - 01-07-2016 13:03

Witam . Chcialbym stworzyc strone internetowa ale niestety nie mam pojecia co bym musial dalej zrobic. Jezeli moglby mi ktos pomoc to moze byc w razie czego ze mna wspolascicielem. Wiecej na priv


RE: Pomoc - krutek90 - 01-07-2016 13:04

Stworzenie strony to pojęcie dość ogólne, sprecyzuj.


RE: Pomoc - twardy - 01-07-2016 13:06

A ja bym chcial zarabiac milion szekli dziennie.


RE: Pomoc - szymon162012 - 01-07-2016 13:07

Chcialbym stworzyc strone typu Treepay ale z wiekszymi mozliwosciami oraz szansa zarobienie wiekszych pieniedzy niz na tej stronie . Strone potrafi kazdy stworzyc ale jak potem z tym dzialac ?


RE: Pomoc - twardy - 01-07-2016 13:15

Jedyne czego sie na razie dowiedzielismy, to to ze nie masz kompletnie o tym zadnego pojecia. Dlaczego ktos mialby chciec takiego wspolnika jak ty?


RE: Pomoc - szymon162012 - 01-07-2016 13:19

Bo mam troche pieniedzy na to odlozone , bylem w t-mobile spytaj czy jest mozliwosc nawiazania z nimi wspolpracy no i powiem szczerze na zalozenie i 1 miesiac dzialania starczyloby mi motywacji oraz srodkow , ale nie umiem zbytnio tak wypozycjonowac strony zeby byla na miare ppopularnosci treepeya czy podbnych serwisow . Stad moje zabytanie czy molgby mi ktos pomoc ogarnac troche temat


RE: Pomoc - twardy - 01-07-2016 13:31

Nie mam kompletnie pojecia co ma z tym wspolnego tmobile xD Chyba, ze byles telefon na abonament sobie wziac.

Biorac pod uwage, ze wyglaszasz teorie typu "Strone potrafi kazdy stworzyc", to jakbys umial cos takiego stworzyc to bys wiedzial co dalej z tym poczac.

Zakup skryptu to pewnie wydatek ladnych kilku tysiecy zl, potrzebujesz kogos kto ci to ogarnie i bedzie pod telefonem jak sie cos spierdzieli a to tez kosztuje.

Co do pozycjonowania to raczej latwiejsze niz myslisz, wrzucasz temat na kilka polskich for o zarabianiu, zakladajac, ze twoja strona bedzie lepsza niz treepay (w koncu tak sobie zalozyles) to nie minie kilka dni a bedziesz mial pelno uzytkownikow, ktorzy beda trzepac ci hajs.


Pomoc - piotrekprorok - 01-07-2016 13:37

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.