Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strony usunięte z Google - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Strony usunięte z Google (/Temat-Strony-usuniete-z-Google-135187)



Strony usunięte z Google - Boonys - 30-06-2016 15:53

Wszystkie moje strony zostały usunięte z Google, chociaż nic na nich nie robiłem przez około miesiąc. Po prostu z dnia na dzień Google przestało indeksować moje strony.
Wie ktoś o co biega? Pingwin znowu szalał?


RE: Strony usunięte z Google - krutek90 - 30-06-2016 16:07

Poczekaj trochę, być może to chwilowe. Bierzesz pod uwagę filtr?


RE: Strony usunięte z Google - Boonys - 30-06-2016 16:24

Biorę. Może dostałem filtr na wszystkie strony, które były na tym hostingu? Bo jedna z nich to był typowy blog pod h@cki.


RE: Strony usunięte z Google - Matixio - 30-06-2016 16:40

Wpisz w Google site:nazwastrony
Jeśli nic ci nie wykoczy to znaczy ze twoja strona została zbanowana w GOOGLE( wyindeksowana) i takim wypadku należy założyć,nowe domeny


RE: Strony usunięte z Google - Boonys - 30-06-2016 16:49

Właśnie dlatego w ogóle założyłem ten temat, bo wpisując site:nazwastrony nic się nie pojawiło.
Czyli trzeba zakupić nowe domeny i działać całkowicie od zera? :/ Nie da się jakoś tego "odwrócić"?


RE: Strony usunięte z Google - krutek90 - 30-06-2016 21:26

Spróbuj z przekierowaniem 301 ze starej domeny na nową.


RE: Strony usunięte z Google - lechoo - 01-07-2016 21:59

(30-06-2016 21:26)krutek90 napisał(a):  Spróbuj z przekierowaniem 301 ze starej domeny na nową.
Najprawdopodobniej skończy się to banem nowej domeny.


RE: Strony usunięte z Google - lawokPL - 02-07-2016 18:53

Jesli typowo pod hacki, to teraz wszystko takie obrywa, chcesz to moge pomoc Ci wyciagnac z filtra niektore, ale jak porobiles 301 z zafiltrowanych to klapa. Masz w google komunikaty jakies?