Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odwołanie od blokady FanPage - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Odwołanie od blokady FanPage (/Temat-Odwolanie-od-blokady-FanPage-135183)



Odwołanie od blokady FanPage - Cromiell - 30-06-2016 13:38

Ile się czeka na decyzję w sprawie odwołania od blokady FanPage? Odwołałem się 24 maja, czyli już ponad miesiąc temu. Napisanie do nich cokolwiek przyspieszy?


RE: Odwołanie od blokady FanPage - Hopekk94 - 30-06-2016 14:16

Mi ignorowali odwolania a po pol roku mawet nie moge sie odwolac nawet...
A ban dostalem na postowanie na innych stronach


RE: Odwołanie od blokady FanPage - mysc - 01-07-2016 10:31

1) Jeżeli fanpage dostał cofnięcie publikacji automatycznie - możesz kliknąć "odwołaj się", wówczas ten przycisk stanie się już nieaktywny. Decyzja będzie w ciągu 2-3 dni, czasem nawet po kilku godzinach. Tutaj na prawdę są szansę na ponowną publikacje Smile

2) Jeżeli przycisk nie staje się nieaktywny, co więcej - należy napisać odwołanie (nie wystarczy kliknąć) - można się nigdy nie doczekać odpowiedzi, a jeśli już będzie, to nigdy mi się nie zdarzyło aby była pozytywna. Po negatywnym rozpatrzeniu wszystkie konta dodane do FP otrzymają weryfikacje, a fanpage zostanie usunięty. Szczerze mówiąc, ja już od razu usuwam fanpage w przypadku tej formy odwołania, myślę że nie ma sensu go wysyłać.


RE: Odwołanie od blokady FanPage - Cromiell - 01-07-2016 13:06

No właśnie ja miałem to pierwsze - przycisk kliknąłem i od 24 maja nic... Jakieś jaja. Zwłaszcza, że FanPage owszem był kontrowersyjny, ale nie łamał w 100% regulaminu. Zależy mi aby go przerobić na inną tematykę. Coś im się te 2-3 dni wydłużyło. Napiszę do nich w takim razie...