Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Loguj się codziennie przez miesiąc i otrzymaj darmowy kubek! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Darmowe Próbki, Gadżety, Prezenty i Promocje ! (/Forum-Darmowe-Probki-Gadzety-Prezenty-i-Promocje-62)
+--- Dział: Darmowe Gadżety (/Forum-Darmowe-Gadzety-66)
+--- Wątek: Loguj się codziennie przez miesiąc i otrzymaj darmowy kubek! (/Temat-Loguj-sie-codziennie-przez-miesiac-i-otrzymaj-darmowy-kubek-135179)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Loguj się codziennie przez miesiąc i otrzymaj darmowy kubek! - Victoremque - 05-08-2016 13:58

@[Zordi] Dostałem już formularz do uzupełnienia. Czyli wystaczy do nich wysłać wiadomość e-mail, nie trzeba edytować tego formularza? Napiszesz pod jakie e-mail wysyłałeś odpowiedź?


RE: Loguj się codziennie przez miesiąc i otrzymaj darmowy kubek! - Zordi - 05-08-2016 17:30

(05-08-2016 13:58)Victoremque napisał(a):  @[Zordi] Dostałem już formularz do uzupełnienia. Czyli wystaczy do nich wysłać wiadomość e-mail, nie trzeba edytować tego formularza? Napiszesz pod jakie e-mail wysyłałeś odpowiedź?


@[Victoremque]


Na stronie masz podany kontakt "[email protected]" [ nie trzeba edytować nic ]

Jak taki problem wam to robi to zawsze możecie edytować te dane w paincie Tongue ( Bez problemu )


RE: Loguj się codziennie przez miesiąc i otrzymaj darmowy kubek! - Majka - 05-08-2016 17:49

Na meila mi od czwartku jeszcze nie odpowiedzieli Tongue


RE: Loguj się codziennie przez miesiąc i otrzymaj darmowy kubek! - daszka - 08-08-2016 12:21

Dostałam dzisiaj odp Smile

Cytat:Drogi Użytkowniku,
dziękujemy za odesłanie wypełnionego formularza.
Możesz już oczekiwać swojej nagrody Smile Dotrze na pewno w ciągu 30 dni roboczych.

Pozdrawiamy serdecznie

Zespół Redakcyjny

Infogmina Sp. z o.o.
No to czekam Wink


RE: Loguj się codziennie przez miesiąc i otrzymaj darmowy kubek! - Victoremque - 11-08-2016 22:56

Na parasol trzeba 500.. pewnie bez poleconych nie da rady niestety..


RE: Loguj się codziennie przez miesiąc i otrzymaj darmowy kubek! - czesik - 12-08-2016 20:40

dotarl juz do kogos ten kubek??
bo ja czekam juz miesiac i nic ;/


RE: Loguj się codziennie przez miesiąc i otrzymaj darmowy kubek! - Zordi - 16-08-2016 09:24

(12-08-2016 20:40)czesik napisał(a):  dotarl juz do kogos ten kubek??
bo ja czekam juz miesiac i nic ;/


30 dni roboczych trzeba czekać Smile


RE: Loguj się codziennie przez miesiąc i otrzymaj darmowy kubek! - Zordi - 22-08-2016 21:29

Właśnie dostałem wiadomość e-mail o wysłaniu kubka Smile


[Obrazek: ehk9ie.png]


RE: Loguj się codziennie przez miesiąc i otrzymaj darmowy kubek! - daszka - 25-08-2016 11:02

Dostałam dzisiaj kubek Wink

EDIT: Zapomniałam dodać, że nawet herbatke wysłali do kubka Wink


RE: Loguj się codziennie przez miesiąc i otrzymaj darmowy kubek! - DzejkobPL - 25-08-2016 23:55

Ja nadal czekam na kubeczek. Big Grin