Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Loguj się codziennie przez miesiąc i otrzymaj darmowy kubek! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Darmowe Próbki, Gadżety, Prezenty i Promocje ! (/Forum-Darmowe-Probki-Gadzety-Prezenty-i-Promocje-62)
+--- Dział: Darmowe Gadżety (/Forum-Darmowe-Gadzety-66)
+--- Wątek: Loguj się codziennie przez miesiąc i otrzymaj darmowy kubek! (/Temat-Loguj-sie-codziennie-przez-miesiac-i-otrzymaj-darmowy-kubek-135179)

Strony: 1 2 3 4 5


Loguj się codziennie przez miesiąc i otrzymaj darmowy kubek! - Zordi - 30-06-2016 12:44

By otrzymać darmowy kubek należy spełnić takie warunki jak

Po uzbieraniu 50pkt i po zamówieniu kubka możemy Gromadzić kliki dalej i zdobyć kolejną nagrodę - elegancki parasol.


- rejestracja w serwisie
- codzienne logowanie

klik to inaczej punkt gdzie po zgromadzeniu 50pkt (klików) możemy zamówić bezpłatny kubek w zakładce "mój profil" jest podana liczba punktów (klików)

- Za rejestracje otrzymujemy 10pkt
- dodatkowe 5pkt- za pięć logowań mających miejsce w pięciu kolejno następujących po sobie dniach kalendarzowych
- 10pkt - za dziesięć logowań mających miejsce w dziesięciu kolejno następujących po sobie dniach kalendarzowych


Należy się zarejestrować na stronie infogmina.pl


http://infogmina.com/pl/accounts/signup/?invite=Zordon








[Obrazek: 1shwty.png]



RE: Loguj się codziennie przez miesiąc i otrzymaj darmowy kubek! - Press0 - 17-07-2016 21:10

Brzydki kubek ;f


RE: Loguj się codziennie przez miesiąc i otrzymaj darmowy kubek! - Zordi - 18-07-2016 10:41

Właśnie uzbierałem 50pkt po czym


Gromadź kliki dalej i zdobądź kolejną nagrodę - elegancki parasol.




Smile


RE: Loguj się codziennie przez miesiąc i otrzymaj darmowy kubek! - czesik - 18-07-2016 20:43

hmm gdzie to ci pisze? jak szukam i nic dalej leci od nowa mam teraz 2pkt i pisze dalej klik klik kubek w mig


RE: Loguj się codziennie przez miesiąc i otrzymaj darmowy kubek! - Zordi - 19-07-2016 10:47

(18-07-2016 20:43)czesik napisał(a):  hmm gdzie to ci pisze? jak szukam i nic dalej leci od nowa mam teraz 2pkt i pisze dalej klik klik kubek w mig


Po uzbieraniu 50pkt dostałem e-mail z formularzem do wypełniania i nad tym formularzem w wiadomości e-mail Smile


RE: Loguj się codziennie przez miesiąc i otrzymaj darmowy kubek! - Samurai - 19-07-2016 11:47

Mam już 11 pkt Huh zobaczymy czy coś ciekawego wypali Big Grin


RE: Loguj się codziennie przez miesiąc i otrzymaj darmowy kubek! - Majka - 03-08-2016 18:43

(19-07-2016 10:47)Zordi napisał(a):  
(18-07-2016 20:43)czesik napisał(a):  hmm gdzie to ci pisze? jak szukam i nic dalej leci od nowa mam teraz 2pkt i pisze dalej klik klik kubek w mig


Po uzbieraniu 50pkt dostałem e-mail z formularzem do wypełniania i nad tym formularzem w wiadomości e-mail Smile

@[Zordi] ten formularz trzeba odesłać meilowo? To jest w pdf tak? Nie ma możliwości edycji.


RE: Loguj się codziennie przez miesiąc i otrzymaj darmowy kubek! - czesik - 03-08-2016 20:19

sciagnij wypelnij i odeslij

a ja mam pytanie ile trzeba czekac na ten kubek
i co trzeba robic jak uzbieralem kolejne 50 pkt zeby zdobyc tę parasolke tez trzeba im cos wysylac czy jak??


RE: Loguj się codziennie przez miesiąc i otrzymaj darmowy kubek! - Zordi - 03-08-2016 22:06

(03-08-2016 18:43)Majka napisał(a):  
(19-07-2016 10:47)Zordi napisał(a):  
(18-07-2016 20:43)czesik napisał(a):  hmm gdzie to ci pisze? jak szukam i nic dalej leci od nowa mam teraz 2pkt i pisze dalej klik klik kubek w mig


Po uzbieraniu 50pkt dostałem e-mail z formularzem do wypełniania i nad tym formularzem w wiadomości e-mail Smile

@[Zordi] ten formularz trzeba odesłać meilowo? To jest w pdf tak? Nie ma możliwości edycji.

Wystarczą same dane z adresem, nr telefonu i co tam jest równie w tym formularzu Smile




(03-08-2016 20:19)czesik napisał(a):  sciagnij wypelnij i odeslij

a ja mam pytanie ile trzeba czekac na ten kubek
i co trzeba robic jak uzbieralem kolejne 50 pkt zeby zdobyc tę parasolke tez trzeba im cos wysylac czy jak??



Jak uzbierałem 50pkt napisali mi, że kubek już został do mnie wysłany a dzisiaj się zapytałem to niby 30dni trzeba czekać Tongue

W sprawie parasolu pisałem do nich to trzeba uzbierać 50pkt i będą jakieś inne zadania by go zdobyć pod koniec sierpnia Smile


RE: Loguj się codziennie przez miesiąc i otrzymaj darmowy kubek! - daszka - 04-08-2016 10:17

Nie mogłam wypełnić formularza więc odpuściłam sobie.
Dzisiaj wysłałam dane przez e-mail, zobaczymy Smile