Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ORANGE bonus 1000 minut + 10GB za rejestrację karty SIM - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ORANGE bonus 1000 minut + 10GB za rejestrację karty SIM (/Temat-ORANGE-bonus-1000-minut-10GB-za-rejestracje-karty-SIM-135159)



ORANGE bonus 1000 minut + 10GB za rejestrację karty SIM - rachman - 29-06-2016 23:10

Odbierzesz bonus 1000 minut + 10GB w sieci Orange za zarejestrowanie karty SIM:

https://www.zarejestrujnumer.pl

Cytat:Zarejestruj swój numer w Orange.

Wyślij SMS o treści BONUS pod numer 80028.

Masz 30 dni na wykorzystanie bonusu 1000 minut do wszystkich + 10GB internetu

Z doświadczenia wiem że może się zdarzyć pracownik (naciągacz) wciskający kit ze musisz podpisać zobowiązanie że będziesz tą kartę doładowywać. Faktycznie pewnie byłaby to umowa bo nie ma czegoś takiego jak zobowiązanie... Miałem taką sytuację a nie chodziło mi nawet o bonus tylko o faktyczne zarejestrowanie karty. Nie miałem nerw się z idiotką kłócić więc tylko wyśmiałem ją ale upewniłem się u konsultanta bo muszę tą kartę zarejestrować mimo wszystko. Na takie coś reagujcie tylko zapytaniem o nazwisko i prośbą o przywołanie kierownika, ewentualnie o połączenie z BOK to mu/jej wyjaśnią warunki jak nie zna się na swojej pracy. To jawne naciąganie ludzi na umowę i jest sprzeczne z wytycznymi (przynajmniej oficjalnymi) tej firmy. Warto ostro reagować na takich naciągaczy bo wg konsultanta:

Nawet jak wejdziecie z 10 kartami SIM i powiecie że chcecie bonus i po tym wyrzucicie karty - nie mają prawa wam odmówić rejestracji kart.