Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowy internet w Play - jest takowy? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Darmowy internet w Play - jest takowy? (/Temat-Darmowy-internet-w-Play-jest-takowy-135145)

Strony: 1 2


Darmowy internet w Play - jest takowy? - Fsociety - 29-06-2016 20:10

Witajcie,

Potrzebuje neta do swojego startera Play i zastanawia mnie czy jest jakaś promocja czy kody na darmowego neta?

Za pozytywną pomoc daje repucika Wink


RE: Darmowy internet w Play - jest takowy? - rachman - 29-06-2016 21:39

Zarejestruj kartę dostaniesz 100 zł (lub więcej - zależy od stażu w sieci, max. 500 zł) na rozmowy (i sms chyba) i 10 GB netu na 30 dni. Jak masz już zarejestrowaną kartę to też możesz włączyć promocję.
Włączasz promocję kodem: *111*300*1#
Jak nie wiesz czy masz zarejestrowaną kartę to sprawdzisz to kodem: *111*49*1#


RE: Darmowy internet w Play - jest takowy? - mintek14 - 29-06-2016 22:28

Spóźniłeś się trochę bo całkiem niedawno był internet na rok 1gb odnawianie co miesiąc


RE: Darmowy internet w Play - jest takowy? - Fsociety - 29-06-2016 22:36

Kart nie mam zarejestrowanych i nie mam zamiaru ich rejestrować tylko po to, by poużywać sobie ją jeden dzień Smile
A co do tego odnawialnego 1GB to właśnie wiem, że się spóźniłem dlatego założyłem ten temat z nadzieją, że są inne promocje


RE: Darmowy internet w Play - jest takowy? - mintek14 - 29-06-2016 22:39

Jestem w play i obecnie raczej nic takiego nie ma, jedynie ta rejestracja numeru


RE: Darmowy internet w Play - jest takowy? - Fsociety - 29-06-2016 22:43

I specjalnie mam latać do salonu Play, by zarejestrować 3 karty, które będą mi służyć tylko przez 3 dni? Serio?...
Rejestrację można dokonać tylko osobiście czy przez internet też da radę?


RE: Darmowy internet w Play - jest takowy? - mintek14 - 29-06-2016 22:44

Tylko osobiście. To w Orange masz darmowe neta na 3dni


RE: Darmowy internet w Play - jest takowy? - Fsociety - 29-06-2016 22:45

A co mi po Orange jak mam startery Play? Big Grin


RE: Darmowy internet w Play - jest takowy? - rachman - 29-06-2016 22:49

Cytat:I specjalnie mam latać do salonu Play, by zarejestrować 3 karty, które będą mi służyć tylko przez 3 dni? Serio?...
Zastanów się do kogo Ty masz esy... Nie pasuje, nie rejestruj i nie korzystaj, na co to wybrzydzanie. Za Ciebie nie pójdzie nikt. Nie ma innych promocji i póki ta jest to długo najprawdopodobniej nie będzie.


RE: Darmowy internet w Play - jest takowy? - Fsociety - 29-06-2016 22:52

Rachman: Hm? A Ci widzę, że dzionek źle minął, wyluzuj chłopie bo żyłka Ci pęknie albo co gorsza będziesz miał nadciśnienie Wink
Jeżeli nie wiesz co to jest "ironia" to raczej powinieneś milczeć.

Baj de łej dzięki wszystkim za propozycję i szkoda, że na obecną chwilę Play nie rozpieszcza swoich abonentów Sad