Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wasza przyszłość - plany, przemyślenia, szkoła - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Wasza przyszłość - plany, przemyślenia, szkoła (/Temat-Wasza-przyszlosc-plany-przemyslenia-szkola-135138)



Wasza przyszłość - plany, przemyślenia, szkoła - bananmma - 29-06-2016 18:10

Witam. Myśle, że jest to bardzo ciekawy temat do dyskusji na temat przyszłości. Chodzi mi tu oto, aby dyskutować o planach, które mieliście gdy byliscie mali, jakie macie plany obecnie na życie, czy coś byście zmienili jeśli dałoby się. Gdzie jednak poszliscie, jaką drogę wybraliscie. Wypadałoby abym zaczął od siebie. Gdy byłem mały to wiadomo plany były takie, żeby zostać strazakiem, antyterrorystą :-) Kiedy ukończyłem gimnazjum totalnie nie wiedzialem w jakim kierunku iść, w moim mieście byl może i duży wybór szkół ale nic mnie nie interesowało. Poszedłem jednak do zasadniczej szkoły zawodowej w kierunku elektryka. Szkołę uukończyłem lecz ciężej z egzaminami, które musze poprawić o ile się uda. Na dzien dzisiejszy moja edukacja jest zakonczona ale planuje iść do liceum weekendowego aby zrobic wykształcenie średnie. Nie wiem czy jest to dobry pomysł ale myśle, że jednak warto sie uczyć póki jest się młodym. Ogólnie ciężko mi stwierdzić czy moja droga, ktora wybralem jest dobra, chcialbym isc w kierunku sportu i zobaczymy czy sie to uda. Zapraszam Was do dyskusji jak widzicie swoją przyszłość i czy postąpiliscie dobrze.


RE: Wasza przyszłość - plany, przemyślenia, szkoła - ivandzms - 30-06-2016 18:26

W dzieciństwie to wiadomo: rajdowiec, piłkarz i takie tam...Jeszcze w gimnazjum architekt or grafik komputerowy; na początku liceum też. Teraz raczej interesuje mnie tylko SEO, bo zwyczajnie uwielbiam to. A co ze szkołą? Jeśli do matury wypracuję fajny dochód pasywny to dalej pójdę już na byle co dla zabicia wolnego czasu... nawet na filozofię Big Grin


RE: Wasza przyszłość - plany, przemyślenia, szkoła - Samurai - 30-06-2016 19:02

W dzieciństwie: malarzem, astronautą, naukowcem, kierowcą, podróżnikiem Big Grin
Teraz zastanawiam się w kierunku informatyki, programowania, ale trzeba skończyć gimnazjum, co prawda profil mat-fiz + inf, ale wszystko może się zdarzyć. Obecnie dowartościowywuję się na tym forum Big Grin


RE: Wasza przyszłość - plany, przemyślenia, szkoła - Boonys - 30-06-2016 19:23

Jako dziecko nie miałem żadnych marzeń żeby kimś tam być. Byłem raczej realistą od zawsze i marzyłem tylko o tym, żeby mieć dużo pieniędzy Big Grin
Obecnie? Mam zamiar skończyć szkołę w nadchodzącym roku szkolnym. Czy uważam technikum, które wybrałem (organizacja reklamy) za dobry wybór? Raczej tak. Rozwinąłem się jeśli chodzi o kontakty międzyludzkie, przemawianie itd. Potem chciałbym wyjechać do Norwegii do pracy, odłożyć co nie co i zacząć biznes w Polsce Smile


RE: Wasza przyszłość - plany, przemyślenia, szkoła - bananmma - 01-07-2016 20:38

Tylko właśnie pytanie czy dobrym wyborem jest szkoła w jakimś kierunku a w przyszłości zupełnie inna praca, nie związana z wybranym kierunkiem? Pytanie czy nasze wybory są dobre. Osobiście myślę, że wiele ludzi i tak nie robi w swoim fachu, tylko wyjeżdża za granicę, tam zarabia pieniądze. Chyba, że ktoś ma zawód syn i córka i ma wszystko w dupie Smile