Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the fcking bank! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the fcking bank! (/Temat-Od-samochodziorza-do-zawodowego-earnera-czyli-Danonek-s-destroying-the-fcking-bank-135134)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Cel - 10 zł dziennie - mysc - 06-08-2016 23:51

Na Twoim miejscu, odpuściłbym wszystko oprócz SMS'ów. Nie brnij w serwisy, które będą wymagały Twojego udziału i wykonywania jakiś czynności (klikanie, odbieranie maili, wypełnianie ankiet) i skup się na tych, w których to ktoś ma za Ciebie jakąś czynność wykonywać (tj. zostawić swoje dane, wysłać sms'a, zapisać się gdzieś, kupić coś, wypełnić jakiś wniosek, itd.).

Moim zdaniem (nie tylko Ty, ale każdy) w końcu dużo lepiej wyjdzie na poświęcaniu czasu nawet nieudanym próbom promowania jakiegokolwiek CPA (np. CPL, CPS, CPD, itd.), niż klikaniu w linki i wypełnianiu ankiet (o MXR już nie wspomnę...).

Jeśli nie zamierzasz odpuszczać, to proponuję nie wymieniać w podsumowaniu serwisów w których stan konta wynosi 0 zł.


Pozdrawiam i powodzenia !
mysc


RE: Cel - 10 zł dziennie - danoneksss - 13-08-2016 11:21

Siemanko!
Przyszedł czas na podsumowanie tygodnia.
Nie chciało mi się pisać codziennie, bo zarobki w sumie były mocno słabe.
Przepracowałem gdzies około 4h 10 min. W rezerwie mam jeszcze 5h i 50 min.
Stan kont:
MYIYO - 6,98 zł
MYPANELBASE - 10,00 zł
QASSA - 10,52 zł
KUBIGO - 0,19 zł
SW PANEL - 12,50 zł
THW GLOBAL - 0,0 $
TEXT BROOKER - 0,0 zł
GIEŁDA TEKSTÓW - 0,0 zł
CLIXSENSE - 2,08 $
FORTUNA - 0,00 zł
LEAD NETWORK - 14 zł
MARKETAGENT - 1,7 €
GREENPANTHERA - 5 $
REAKTOR OPINII - 2,20 zł
OPINIE -
IMASONLINE - 0 zł
RAZEM - 56,39 zł, 7,08 $ i 1,7 €

Dzień 26
90,51/260 zł Sad

Na MX na razie z pewnych względów nie działam.
Jeżeli serwis dalej będzie się rozwijał to zacznę działać znowu w październiku/listopadzie.


RE: Cel - 10 zł dziennie - danoneksss - 18-08-2016 14:55

Siemanko,
Co zmieniło się u mnie w zarobkach przez 4 dni?
Niezbyt dużo.
Plan jest dalej podobny. Klikam reklamy, wypełniam ankiety i jakoś to leci.
Dodatkowo pracuje jeszcze nad czymś co może okazać się całkiem dochodowe (przynajmniej jak na moje realia Smile).
Ale to dopiero się okaże.
Przez 4 dni przepracowałem około 2h 50 min.
W rezerwie jest jeszcze 8h 40 min.
Stan kont:
MYIYO - 6,98 zł
MYPANELBASE - 10,00 zł
QASSA - 10,75 zł
KUBIGO - 0,19 zł
SW PANEL - 14,00 zł
CLIXSENSE - 4,18 $
LEAD NETWORK - 14 zł
MARKETAGENT - 1,7 €
GREENPANTHERA - 5 $
REAKTOR OPINII - 2,60 zł
IMASONLINE - 0 zł
RAZEM - 58,52 zł, 9,18 $ i 1,7 €

Dzień 30
100,16/300 zł Sad

Do zrealizowania celu trochę brakuje. A wziąć trzeba pod uwagę, że to dopiero pierwsza z moich poprzeczek.
Ale nie wybiegajmy tak daleko w przyszłość. Najpierw trzeba zacząć zarabiać "dychę" Big Grin.
Kolejne podsumowanie najprawdopodobniej w sobotę.


RE: Cel - 10 zł dziennie - Bitkowski - 18-08-2016 18:24

Tak szczerze mam identyczny cel i zacząłem od wczoraj

póki co bardzo kiepsko, nie żebym się wtrącał, ale nie chce też robić nowego dzienniczka i ma ktoś jakieś rady albo strony typu rev share, takie jak mxreyshare, gdzie dziennie za same reklamy mam 0.5$ i potem bede mogl ulepszac przez kupowanie boxów, bo reszta to jakies 7-10 centów dziennie..

p.s nie chce sie bawic w naciaganie ludzi na sub sms, nigdy przenigdy, wiec bez takich propozycji


RE: Cel - 10 zł dziennie - danoneksss - 18-08-2016 19:26

Od siebie mogę Ci zaproponować ankiety.
A szczególnie Mypanelbase, swpanel i clixsense.
Wiadomo, że ankiety nie przychodzą jakoś często, ale te serwisy oferują całkiem fajny stosunek zarobków do poświęconego czasu. Jak w miarę szybko czytasz i nie zastanawiasz się szczególnie nad odpowiedziami to ok. 10 zł/h możesz zarabiać Smile


RE: Cel - 10 zł dziennie - danoneksss - 21-08-2016 11:31

Wpis miał być już wczoraj, ale jest dzisiaj Smile.
Plan pozostał ten sam. Głównie klikam ankiety i reklamy, a do tego działam z czymś co może być bardziej dochodowe, ale więcej jak wypali Smile.
Stan kont:
MYIYO - 6,98 zł
MYPANELBASE - 10,00 zł
QASSA - 10,85 zł
KUBIGO - 0,19 zł
SW PANEL - 17,50 zł
CLIXSENSE - 4,18 $
LEAD NETWORK - 14 zł
MARKETAGENT - 1,9 €
GREENPANTHERA - 5 $
REAKTOR OPINII - 2,60 zł
IMASONLINE - 0 zł
RAZEM - 62,12 zł, 9,18 $ i 1,9 €

Dzień 32
104,96/320 zł Sad

Wyniki dalej nie satysfakcjonują, ale przepracowałem przez te dwa dni jedynie 1h 40 min.
W rezerwie jeszcze 9 godzin.
I to wszystko. Widzimy, piszemy, słyszymy się pewnie w środę Big Grin.


RE: Cel - 10 zł dziennie - danoneksss - 11-09-2016 13:31

Cześć!
Pewnie wszyscy zapomnieli już, że był na tym forum ktoś taki jak "danoneksss" Smile
Powróciłem z dziennikiem. Choć zarabiania w internecie ani na chwilę przez czas nieobecności nie porzuciłem.
Co nie oznacza, że moje zarobki wzrosły. Dalej jest marnie Sad.
Nie poddaje się jednak i cały czas coś robię.
Stanu kont nie będę tym razem pokazywał, bo nie ma to większego sensu.
Chciałem tylko napisać, że żyję Big Grin.
Kolejna aktualizacja dziennika pewnie w sobotę. Chyba, że ktoś będzie bardzo ciekawy moich poczynań, to dajcie repucika i tekst ukazuje się na kolejny dzień Big Grin.
Na koniec podrzucam nutkę, która ostatnio bardzo wpadła mi w ucho i katowałem ją niemiłosiernie Big Grin.






RE: Cel - 10 zł dziennie - danoneksss - 13-09-2016 16:36

Cześć Smile
Repucik siadł, więc pisze, choć postępów za bardzo nie ma.
Przynajmniej jeżeli chodzi o postępy materialne.
Stanu kont nie wrzucam, bo uznałem, że o zarobionych pieniądzach będę mówił dopiero, gdy zobaczę je na koncie Smile.
Plan uległ pewnym zmianom, ale w głównym ciągu moje przychody opierają się na buxach i ankietach.
Poza tym próbuje zarobić coś na sub sms, ale na ten moment siadło jedynie 6 zł Sad.
Kolejny post w sobotę albo na następny dzień po otrzymaniu repucika Smile
Nowa nutka od Kękusia Smile





RE: Cel - 10 zł dziennie - marketing - 14-09-2016 06:44

Życzę wytrwałości, powodzenia! Smile


RE: Cel - 10 zł dziennie - danoneksss - 15-09-2016 19:16

Siemanko!
Na początku sorry, że dałem ass i wczoraj nie napisałem nawet pomimo otrzymania reputa.
Miałem jednak taki zap***dol, że nie miałem czasu praktycznie na nic Sad
Dzisiaj też w sumie nie jest lepiej, ale to co musowe, zrobiłem.
Czyli odpaliłem mój pół-automat (więcej o nim jak zacznie siadać hajs) oraz ogarnąłem serwisy z ankietami.
Szczerze mówiąc zaczynają już mnie wkurzać te ankiety. Z połowy mnie wywala, choć rozwiązuje głównie z tym co chcą usłyszeć Smile.
Tak więc chcę dobić w tych serwisach do wypłaty i powiedzieć im "do widzenia".
To samo mam zamiar zrobić z Clixsense. Poswięcę się i będę klikał te idiotyczne reklamy za 0,001$, byle dobić do wypłaty.
Wpadłem też na 2 w miarę fajne sposoby zarobku na bukmacherce, ale u polskich buków nie ma szans, żeby to wypaliło (podatek), a u zagranicznych nie chcę grać, bo taki trochę nielegal Jerk2.
Więc cóż, jeszcze jutro i weekend. Jeżeli w sobotę będzie fajna pogoda to będzie meeega, już nie mogę się doczekać impreza.
Kolejny post w sobotę Smile
Trzymajta się!
I jeszcze porcja kultury. Abradab - Heart