Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the fcking bank! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the fcking bank! (/Temat-Od-samochodziorza-do-zawodowego-earnera-czyli-Danonek-s-destroying-the-fcking-bank-135134)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Nowy Początek Drogi Do Wolności Finansowej - danoneksss - 07-05-2017 16:58

Cześć,

Od razu przechodzę do opisu tego co zrobiłem:
- Buxy - tradycyjnie odpalam codziennie Multiclickera.
- Ankiety - jakieś ankietki wpadły, ale szału nie ma.
- Wykonywanie zadań - nic nie robiłem w tej dziedzinie oprócz pisania poradnika. Skończyłem go już i dzisiaj nawet napisałem post na 3 grupach na fb zachęcający do zarabiania ze mną, jednak odzew jak na razie zerowy Sad. Zareklamuje się jeszcze w ciągu najbliższych dni, ale nie liczę na wiele. Z tego co widzę, to ludzie są tam zalewani masą pewnychbyznesówbezryzyka i chyba nie wierzą, że można zarabiać w inny sposób.
- Sub-sms - stworzyłem wszystkie konfiguracje na Firesubie i zarobiłem nawet trochę, jednak radość nie trwała długo, gdyż w piątek wróciła tam cena sms'a na LP i rzecz jasna zarobki spadły do zera. Przepnę jednak jutro wszystko na suby i zobaczymy co z tego wyjdzie. Mam nadzieję, że będzie dobrze, ale zawsze u mnie wychodziło lepiej premium niż sub Undecided. No nic, zobaczymy.

Zarobki jeszcze mniejsze niż ostatnio przez kurs dolara Big Grin

CEL NA MAJ
64,80 PLN/300 PLN



RE: Nowy Początek Drogi Do Wolności Finansowej - danoneksss - 13-05-2017 10:05

Siemanko!
Witam Was w tą mglistą i pochmurną (przynajmniej u mnie) sobotę.
Posty miały być codziennie, ale jest jak jest Big Grin.
Akurat teraz mam taki okres w życiu, że na nadmiar czasu nie narzekam i wolę go spożytkować choćby w celach zarobkowych Cool.
Tak więc przechodzimy do tego co zrobiłem przez ostatni tydzień:

- Buxy - codziennie odpalam Multiclickera i co się tam sobie klika. Piniążków na razie nie mam z tego żadnych, ale dzisiaj spróbuję coś wypłacić.

- Ankiety - również codziennie wchodzę i szukam ankiet. Na razie do minimum dobiłem tylko w Clixsense, ale jest to już spoko kwota.
Clixsense - 16,62$

- Wykonywanie zadań - tej dziedziny zbytnio nie ruszam, gdyż po prostu nie chce mi się Big Grin. I trochę też w sumie nie mam czasu.
Postanowiłem, że teraz zajmę się bardziej przyszłościowymi byznesami, a zadania zacznę wykonywać, gdy okaże się, że muszę to robić, aby coś zarobić Lol
Jednak 13,08 PLN w MyPay zostało zebrane i dzisiaj zleciłem wypłatę. Ciekawe kiedy przyjdzie Big Grin

- Sub-sms - lipa, lipa, lipa. Na tym mógłbym zakończyć opis tego co zrobiłem, ale dla Was troszkę to rozwinę Tongue.
Jak pisałem w poprzednim poście, przeniosłem wszystkie swoje konfigurację na Firesub i zapowiadało się naprawdę fajnie. Po kilku dniach do MO została dodana cena sms'a Xpokerface.
Ale nic, zmieniłem płatność na MT i było troszkę gorzej niż na MO, ale też dało się zarobić. Gdy oswajałem się z myślą, że jednak nie jest tak źle, firesub wyłączył programy facepalm.
Także na razie pier*olę suby i czekam na poprawę sytuacji.
Firesub - 54,45 PLN

- PPI - tak, wiem że miałem ograniczyć liczbę dziedzin, w których zarabiam, ale jak sami widzicie zadań i subów na razie nie ruszam, a ankiety i buxy zajmują mi max. 30 minut dziennie.
Więc postanowiłem spróbować PPI, gdyż można na tym sporo zarobić i stworzyć sobie niezły pasywny zysk.
W SEŁO itp. nie chce mi się bawić, gdyż nie mam z tym dobrych doświadczeń, więc spróbuję ugryźć YT.
Jak mi to wyjdzie? To się okaże - będę na bieżąco informował Smile.

CEL NA MAJ
129,80 PLN/300 PLN


Wyszło troszkę przydługawo, więc trzeba kończyć Big Grin.
Jeżeli ktoś śledzi dziennik to dawać znać!
Miłego weekendu! Wink


RE: Nowy Początek Drogi Do Wolności Finansowej - Muraszczyk - 14-05-2017 14:53

A gdybyś tak rzucił te buxy/ankiety i zainteresował się czymś poważnym?

300 zł to na prawdę mało, a dziedziny w których działasz stawiają limity.


RE: Nowy Początek Drogi Do Wolności Finansowej - danoneksss - 14-05-2017 17:57

@[Muraszczyk]
Zgadzam się z Tobą, jednak w innych dziedzinach słabo mi wychodzi i przez to wolę mieć przynajmniej parę $ niż nic. Oczywiście próbuję rzeczy bardziej ambitniejszych, ale jak już pisałem, bez większych efektów...


RE: Nowy Początek Drogi Do Wolności Finansowej - danoneksss - 17-05-2017 18:24

Elosy!

Dzisiaj (jak zresztą wczoraj i przedwczoraj) słabo z czasem, więc nie będę owijał bawełnę Tongue

- Buxy - codziennie odpalam Multiclickera. Ostatnio wypłaciłem 1,12$ (0,35$ zabrała prowizja Sad). Więc zaliczam, że zarobiłem 2,80 PLN Huh.

- Ankiety - Nic się zbytnio nie zmieniło. Codziennie wchodzę i szukam ankiet. Na razie do minimum dobiłem tylko w Clixsense.
Clixsense - 16,62$

- Wykonywanie zadań - Nic nie działem, wypłaciłem jedynie hajs z MyPay i doszedł bardzo szybko, a po opiniach innych liczyłem się z tym, że poczekam sobie na niego nawet parę tygodni.
MyPay - 13,08 PLN

- Sub-sms - nic nie robię. Czekam aż FS włączy z powrotem programy.
Firesub - 54,45 PLN

- PPI - w obecnej chwili najbardziej koncentruję się na tej dziedzinie zarobku. Miałem działać w trochę inny sposób, lecz po pewnych początkowych problemach zmieniłem troszkę metodę.
W dalszym ciągu jednak moim polem działania jest YT. Do minimum do wypłaty nie dobiłem, więc nie ujmuję zarobków w podsumowaniu Smile.

CEL NA MAJ
130,95 PLN/300 PLN



RE: Nowy Początek Drogi Do Wolności Finansowej - danoneksss - 20-05-2017 09:52

Siemanko chłopaki i dziewczyny! Big Grin

Mamy już 20 maja, więc jeszcze 5 tygodni i wakacje Big Grin
Wydaje mi się, że będzie to jednak czas wytężonej pracy: trzeba poprawić parę ocenek, zdać egzamin zawodowy i ogarnąć jak robić dobry hajs, żeby w wakacje żyć jak król 2.

A teraz o tym co zrobiłem przez ostatnie dni:

- Buxy - Codziennie odpalam Multiclickera. Dalej ciągnę te buxy. Jeżeli jednak do lipca nie zarobię minimum 100 zł z tego, to definitywnie porzucam buxy.
Wypłacone 0,77$

- Ankiety - Codziennie wchodzę i szukam ankiet. Na razie do minimum dobiłem tylko w Clixsense. W czwartek miałem na ankietach dniówkę życia, ok. 12 zł siadło Lol
Clixsense - 18,96$

- Wykonywanie zadań - Wczoraj trochę przysiadłem nad MyPay, jednak coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że wykonywanie zadań nie jest dla mnie...
Po prostu masakrycznie wku*wia mnie to ciągłe zmienianie IP i wykonywanie tych samych zadań w kółko.
Myślę, że w ciągu najbliższych dni zdecyduję czy: biorę się za to i wykonuje te akcje nawet pomimo wstrętu do nich czy odpuszczam sobie to.
Zwłaszcza, że wykonywanie zadań to nie jest idealny byznes. Według moich obliczeń byznes ten zdobywa jedynie 1,5/5 punktów według skali MJ'a DeMarco.
MyPay - 13,08 PLN

- Sub-sms - Czekam aż FS włączy z powrotem programy.
Firesub - 54,45 PLN

- PPI - Ostatnio troszkę podziałałem i widać pierwsze efekty. Nie ma szału, ale widzę w tym potencjał. Chyba, że coś tradycyjnie się zje*ie Undecided.
Na razie jednak cisnę najmocniej właśnie w PPI i zobaczymy co z tego wyjdzie Smile.
Cinstaller - 1,80$

Oprócz tego wypłaciłem 3$ z aplikacji Slidejoy. Instalujemy to na szmartfonie i przy każdym odblokowywaniu telefonu ukazuje się nam reklama.
Nie trzeba robić praktycznie nic, jednak te 3$ zbierałem od końca lutego, więc po dotarciu wypłaty usunąłem apkę z telefonu Big Grin
Zapomniałem napisać też wcześniej o 20 zł, które zarobiłem dzięki Circle, więc wezmę to pod uwagę teraz Smile

CEL NA MAJ
176,70 PLN/300 PLN






RE: Nowy Początek Drogi Do Wolności Finansowej - danoneksss - 24-05-2017 19:52

Siema!

Jeszcze dwa dni i weekend! Tak na początek chcę was pocieszyć Big Grin
A teraz bez zbędnych słów przejdźmy do tego co u mnie zaszło przez ostatnie kilka dni.

- Buxy - coraz bardziej mnie wkurzają Angry. Miałem działać na nich do lipca, ale nie wiem jak to się skończy... czy dotrzymam chociaż do czerwca Big Grin.
Zarobki są prawie zerowe, a do tego po włączeniu bota komp strasznie zaczyna zamulać. Jeszcze zobaczę co z tym będzie Wink
Wypłacone 0,77$

- Ankiety - codziennie wchodzę, patrzę czy nie ma ankiet - nic nowego.
Clixsense - 21,47$

- Wykonywanie zadań - nic nie robiłem. Nie podjąłem nawet decyzji co do mojej przyszłości w tej dziedzinie Undecided
MyPay - 13,08 PLN

- Sub-sms - FS powoli wraca do życia. Jednak na razie mają tylko stawki MO, a przy obecnym ich wyglądzie (widoczna cena) nawet nie ma się co produkować przy fake contencie. Czekam na MT Big Grin
Firesub - 54,45 PLN

- PPI - tutaj jest całkiem fajnie. Mój prymitywny projekcik powoli się rozpędza i zaczyna przynosić piniądze. Na razie wygląda to dobrze, zobaczymy czy YT nie zacznie mieszać algorytmem Big Grin
Jednak na chwilę obecną, wiąże z tym duże nadzieje Wink
Cinstaller - 7,38$

Circle - 20 PLN
Slidejoy - 3$

CEL NA MAJ
206,20 PLN/300 PLN






RE: Nowy Początek Drogi Do Wolności Finansowej - Roluś - 25-05-2017 14:49

No Danoneksss coraz lepiej to wygląda z PPI Smile
Ciśniesz dalej po te miliony Big Grin
Powodzenia !


RE: Nowy Początek Drogi Do Wolności Finansowej - danoneksss - 27-05-2017 10:33

Siemanko!

Od razu przechodzę do opisu tego co zrobiłem.

- Buxy - postanowiłem, że kończę z nimi. Nawet z użyciem Clickera jest to nieopłacalne.
Przejrzałem dziś jeszcze wszystkie buxy i postarałem się wypłacić $, z tych w których dobiłem do minimum, lecz nie było tego zbyt wiele.
Może jakieś drobne z tego jeszcze wpadną - na pewno Was poinformuję Smile
Wypłacone 0,77$

- Ankiety - codziennie wchodzę, patrzę czy nie ma ankiet - nic nowego.
Clixsense - 22,67$

- Wykonywanie zadań - nic nie robiłem. Dalej nie podjąłem decyzji czy działać w tej dziedzinie, ale raczej na razie sobie to odpuszczę Smile
MyPay - 13,08 PLN

- Sub-sms - FS ma już MO i MT. Jednak co z tego jeżeli cena przy MO jest widoczna na LP, a w MT przychodzi wraz z sms'em z pinem 4.
Nie wiem co będzie dalej smutny
Firesub - 54,45 PLN

- PPI - w tej chwili jest to moja priorytetowa dziedzina zarobku. Cisnę mocno, póki się da Big Grin
Cinstaller - 14,11$

Circle - 20 PLN
Slidejoy - 3$

CEL NA MAJ
234,70 PLN/300 PLN






RE: Nowy Początek Drogi Do Wolności Finansowej - tomek7912 - 30-05-2017 16:43

Widzę coraz lepiej Smile. Oby tak dalej!