Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FantomCoin - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: FantomCoin (/Temat-FantomCoin-135131)

Strony: 1 2


FantomCoin - KemoPL - 29-06-2016 17:08

Witam ostatnio się zInteresowalem innymi niż bitcoin kryptowalutami.
Ogólnie się nawet szybko zbiera tylko jest mega tani :/ Jestem ciekaw czy kiedyś on będzie droższy? Opłaca się zostawić na przyszłość?
Chyba jest od 2014 roku :/

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka


RE: FantomCoin - ktostujest - 29-06-2016 17:32

może byś coś więcej napisał ?
jak się zbiera te coinsy, jakiś portfel Smile


RE: FantomCoin - KemoPL - 29-06-2016 20:49

Okey sorki też dopiero zaczynam Big Grin
Ogólnie portfel można założyć na stronie freewallet.org jest też App na Android, którego właśnie używam. FantomCoins zbieram przez Minergate nieznam jeszcze innych metod bo się nie opłaca narazie 1 FantomCoin to 0.00511 na tą chwilę. Więc się nie opłaca dlatego ja robię tak że odpalam Minergate na telefonie i zbiera mi FantomCoins Może kiedyś będzie droższy jak już pisałem jest z 2014 roku więc ma dopiero/aż 2 lata Smile

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka


RE: FantomCoin - ktostujest - 29-06-2016 21:02

@[KemoPL] ile dziennie kopiesz i jaka predkosc ?Wink


RE: FantomCoin - KemoPL - 29-06-2016 22:02

dziennie kopie 1 xD ale i tak mam to w tle w telefonie więc. . Smile

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka


RE: FantomCoin - dan9393 - 29-06-2016 22:11

Cytat:Opłaca się zostawić na przyszłość?
Jak gość, który to stworzył ostro weźmie się za promocje i wyłoży na ten cel odpowiednią sume pieniędzy to może cena podskoczy. Tego Ci nikt nie powie Smile


RE: FantomCoin - KemoPL - 30-06-2016 00:25

No czyli wychodzi na to że jest szansa haha

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka


RE: FantomCoin - VinXin - 30-06-2016 01:42

Kopanie na telefonie strasznie go przegrzewa - jest dużo historii o tym jak po dłuższym kopaniu telefon był nie do użytku - jak dla mnie nie warto ryzykować dla paru coinów.


RE: FantomCoin - KemoPL - 01-07-2016 09:09

Nom też prawda ale ja używam stary telefon

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka


RE: FantomCoin - CraftRidersPL - 01-07-2016 09:34

Taka ogólna myśl kryptowalut - cele ustanawia każdy kto ma kontakt z tą krypto, ale przede wszystkim twórca, przez maksymalną ilość danej kryptowaluty.

Kojarzysz VallorBit? mam tego z ćwierć miliona ale nikt tego nie kupuje bo i po co, cena nie wzrośnie jak jest tego więcej niż Satoshi...

"Nalezę" do grupy zapaleńców zajmujących się ratowaniem Polskich Krypto - PLNC i PCC - już trochę się trzymają, i parokrotnie dało się na nich ładnie zarobić, (pierwsze sensowne pieniądze w necie, kurs 100%+) wszystko dzięki osobą, (nie twórcą) którzy znacznie rozwinęli tą walutę.

Pamiętaj, czasami warto znaleźć jedną walutę i pomóc jej w rozwoju, jeśli masz dużo tych FantomCoinów to reklamuj je, pomóż zwiększyć kurs a potem sprzedaj z zyskiem Smile