Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Muphy John J. Analiza Techniczna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Muphy John J. Analiza Techniczna (/Temat-Muphy-John-J-Analiza-Techniczna-135114)



Muphy John J. Analiza Techniczna - osinex - 29-06-2016 10:03

1.Nazwa przedmiotu : Papierowa wersja książki : Analiza Techniczna Muphiego.
2.Opis przedmiotu :
Nie bede sie rozpisywał o samej książce, wiadomo jeśli chcesz przeczytać tylko jedną książke na temat analizy technicznej, to to jest właśnie ta książka.
Kupilem ją jakiś czas temu ale teraz leży i sie kurzy więc może komuś innemu sie przyda.
Stan: Dobry. Wiadomo że nie kupujesz nowej ksiazki wiec okladka juz ma troche skwaszony wyraz twarzy Lol . Ale kartki nie wypadają, wszystko trzyma się przysłowiowej kupy.

3.Kontakt :
Tutaj najlepiej na forum albo pw albo w temacie jak kto woli.
4.Cena :
Ja ją kupiłem też używaną zapłaciłem wtedy ok 70-80zl z przesyłką. Wiec poprostu chce wyjsc chociaz troche na 0.
Najlepiej chyba bedzie paczkomatem bo tanio i wygodnie jakoś kolo 10zl taka przesylka.

A więc 60zl za książke plus przesylka.
Paczkomatem to bedzie 70zl

To jest mniej wiecej tyle ile przepuściłeś lub przepuścisz kasy na forexie/ob w pierwszy miesiac bez dobrego przygotowania.
5.Sposób zapłaty za przedmiot :
Bank

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/961/analiza-techniczna-rynkow-finansowych


Muphy John J. Analiza Techniczna - Majka - 01-09-2016 20:33

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.