Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
(Oferta Pobieranie) Jaki serwis sub sms? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: (Oferta Pobieranie) Jaki serwis sub sms? (/Temat-Oferta-Pobieranie-Jaki-serwis-sub-sms-135112)



(Oferta Pobieranie) Jaki serwis sub sms? - bratek1997 - 29-06-2016 09:35

Witam, mam takie pytanko: Chciałbym się dowiedzieć, który serwis sub sms, według was jest najlepszy pod względem Konwersji, stawek, odnowień itd.... Chodzi mi jedynie o program "Pobieranie Pliku" Mógłbym w sumie przetestować, ale mam ograniczony Target, robiłem testy na firesubie i dobrze wychodzi - z tym że nie wiem jak by to było na innych, ale nie chce tak latać od serwisu do serwisu, także jakaś pomoc byłaby fajna w tym wypadku Smile

Wiem, że to takie trochę gdybanie, ale zawsze kogoś słowa mogą pomóc w wyborze - Myślałem o Eforsie - ale podobno konwersja tragedia, leadmore podobno dobre i są odnowienia także, Mylead to tylko premium chyba, hotcash nie liczę Jerk2. W sumie dużego Wyboru nie ma, prawda?

Pozdrawiam


RE: (Oferta Pobieranie) Jaki serwis sub sms? - hypocrisy - 29-06-2016 16:13

Jeśli chodzi o sam download to robiłem test Eforsa vs LeadNetwork i zdecydowanie korzystniej wypadło LN. Eforsa ma dobrą stawkę i atrakcyjne odnowienia, ale faktycznie konwersja dno i metr mułu, promowałem real content, przy tym samym targecie i sposobie promocji na LN wpadło kilkanaście leadów, a na Eforsie...JEDEN. Co mnie w sumie nieco dziwi, bo programy download Eforsy są całkiem ładne dla oka i mają dodatkowy wabik w postaci "darmowej aktywacji"
Sprawdź jeszcze programy download na Treepay, bardzo atrakcyjnie wyglądają i myślę że powinny ładnie konwertować. A najlepiej to poświęć kilka dni na przetestowanie kilku programów i sprawdzenie, które konwertują najładniej przy twoim contencie Smile


RE: (Oferta Pobieranie) Jaki serwis sub sms? - verona - 29-06-2016 16:16

Już na starcie wybrałeś najlepiej, więc po co szukać dalej Wink


RE: (Oferta Pobieranie) Jaki serwis sub sms? - kusas - 29-06-2016 16:26

Testowałem kiedyś program pobieranie na treepay i konwersja była bardzo zadowalająca Smile


RE: (Oferta Pobieranie) Jaki serwis sub sms? - mahuzz - 29-06-2016 16:31

LeadMore, bez dwóch zdań Wink


RE: (Oferta Pobieranie) Jaki serwis sub sms? - krojek - 03-07-2016 10:17

Też kiedyś miałem taką sytuacje jak ty Smile
Byłem w firesub gdzie wpadały po 2 leady, zmieniłem na serwis leadmore i wpadało po 6 Smile


RE: (Oferta Pobieranie) Jaki serwis sub sms? - Pomidor - 03-07-2016 12:57

Leadmore i Leadnow


RE: (Oferta Pobieranie) Jaki serwis sub sms? - Wojo-MyLead - 04-07-2016 09:57

Zachęcam Ciebie do sprawdzenia naszego serwisu. Posiadamy w swojej ofercie kilka programów pod pobieranie plików. Dodatkowo w serwisie mylead, udostępniamy pełne wsparcie techniczne (w przypadku propozycji zmian, lub dodatkowych oczekiwań użytkowników) Ponad to w przypadku kiedy wybrałbyś nasz serwis możesz liczyć na moją pomoc w zwiększaniu efektywności w zarabianiu, promocji czy pozycjonowaniu. Smile


RE: (Oferta Pobieranie) Jaki serwis sub sms? - DaviD1997PL - 04-07-2016 10:08

Firesub / Lead.Network / Leadmore zdecydowanie najlepsze!