Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na fb przez Skracacze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie na fb przez Skracacze (/Temat-Zarabianie-na-fb-przez-Skracacze-135104)



Zarabianie na fb przez Skracacze - drupi02 - 28-06-2016 23:33

Siemka
Mam do was pytanie odnośnie zarabiania na fb przez skracacze. Otóż kiedyś miałem fanpage (ok 600 lików) i w miesiąc potrafiłem zarobić nawet do 15$. Teraz postanowiłem znowu powrócić do zarabianie na shorte przez fanpage, lecz jest jeden mały problem. Gdy umieszczam skrócony link na fanpagu to fb odrazu go kasuje, nawet jeśli jest maskowany (próbowałem nawet przez premium url shortener). Jest jakiś magiczny sposób na ominięcie tego? Może powinienem stworzyć własną stronę (blog) i tak umieszczać linki. Pomóżcie Sad


RE: Zarabianie na fb przez Skracacze - Demonxus - 29-06-2016 17:29

Na forum jest od... to znaczy, dużo pomysłów, radzę szukać w boty i programy. A jak chcesz, to możesz własny blog założyć Wink. Jeżeli pomogłem to proszę o reput Big Grin

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka


RE: Zarabianie na fb przez Skracacze - drupi02 - 29-06-2016 19:10

Wiem, że jest dużo pomysłów bo sam z nich korzystałem, lecz nie przyniosły mi oczekiwanego skutku. Jedynie nie sprawdzałem maskowania przez własną strone internetową bo po prostu sie na tym nie znam i nie wiem czy jest sens kupowania strony na samo próbowanie. Blog byłbym dobrym pomysłem, ale wydaje mi się że dużej części osób która czytałaby mój fanpage nie chciałoby sie chodzić na tego bloga. Liczyłem na to że jest jakiś sposób na obejście zabezpieczeń facebooka, ale chyba ich nie ma :/.


RE: Zarabianie na fb przez Skracacze - hypocrisy - 29-06-2016 20:01

Żeby maskować linki wystarczy Ci domena i hosting, domenę pl możesz zamówić na rok za darmo, a hosting to koszt rzędu kilkudziesięciu złotych za rok, zresztą do samego maskowania wystarczy nawet darmowe konto np na hostingerze
Co do pomysłu z blogiem, dużo zależy od tego jakie treści udostępniasz i kto jest odbiorcą, jeśli to jakiś unikalny i pożądany content, to dzięki blogowi mógłbyś nawet powiększyć grono odbiorców Smile


RE: Zarabianie na fb przez Skracacze - tomek7912 - 29-06-2016 20:51

Hostinger.pl darmowe hostingi tam maskuje linki

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Poradnik jak maskować i dodawać linki:
1.Przerabiamy link w shorte adfly itp (np. google.com)
2.Rejestrujemy się w serwisie Hostinger.pl i tworzymy nowy hosting, nazwa może być zwykłym uderzeniem w klawiaturę.
3.tworzymy plik txt na pulpicie, zmieniamy jego nazwę na index.html (tak zmieniamy rozszerzenie)
4.Pliku wklejamy taki kod
<html>
<head>
META HTTP-EQUIV="REFRESH" CONTENT="0; URL=LINK "
</head>
<body>
</body>

</html>
5.W miejsce LINK wklejamy link do shorte czy czego tam używacie.
6.Zapisujemy.
7.Robimy z tego ZIPA.
8.Wchodzimy w nasz hosting (Hostinger.pl)
9.Klikamy Importuj stronę.
10.Przerzucamy tam naszego zipa z stroną.
I GOTOWE! TAK POWINIEN WYGLĄDAĆ EFEKT KOŃCOWY:
ogladamy.esy.es

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka