Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dodam grupy z konta na drugie konto Facebook! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Dodam grupy z konta na drugie konto Facebook! (/Temat-Dodam-grupy-z-konta-na-drugie-konto-Facebook-135098)



Dodam grupy z konta na drugie konto Facebook! - przetak16 - 28-06-2016 20:05

Witam oferuję usługę która polega na dodaniu do konta grup z innych kont na facebooku.
Ilość grup które chcesz dodać jest nieograniczona Wink
Przebieg transakcji:
Zapłata za przedmiot oraz wysłanie mi dostępu do konta z grupami i wysłanie id profilu na którym mają być dodane grupy.
Czas transakcji to kilka minut wystarczy tylko że będę online Wink
Cena za przeniesienie z jednego konta to 2zł, z dwóch kont 4zł i tak dalej.
Zapłata: Paypal, Przelew.
Kontakt:
Pw na zarabiam.com
GG: 52515725
Mail: [email protected]


RE: Dodam grupy z konta na drugie konto Facebook! - piotrekprorok - 28-06-2016 20:12

Yyyy...
Ty oferujesz komuś przerzucenie grup z konta na konto z tym, że konto "matka", które posiada grupy również ma należeć do kupującego?
Jeśli tak to czegoś tu nie rozumiem... Dlaczego ktoś ma Ci zapłacić 2 zł za przerzucenie grup z konta na konto skoro kupi sobie bota od TechByte za 50 zł i sam to zrobi? I w dodatku nie ryzykuje, że Ty sobie "pożyczysz" owe grupy. Nie rozumiem tego wątku... Undecided


RE: Dodam grupy z konta na drugie konto Facebook! - przetak16 - 28-06-2016 20:23

Jakie 50zł ja to oferuję za 2zł jest to normalna usługa Wink
Jeśli osoba nie ma 50zł na to żeby dodać grupy do konta za pomocą bota to może u mnie dodać za 2zł.
To jest oferta a przymus prosze czytać ze zrozumieniem.


RE: Dodam grupy z konta na drugie konto Facebook! - piotrekprorok - 28-06-2016 20:26

(28-06-2016 20:23)przetak16 napisał(a):  Jakie 50zł ja to oferuję za 2zł jest to normalna usługa Wink
Jeśli osoba nie ma 50zł na to żeby dodać grupy do konta za pomocą bota to może u mnie dodać za 2zł.
To jest oferta a przymus prosze czytać ze zrozumieniem.

Jak najbardziej, nie zabraniam niczego tylko myślałem, że pomyliłeś się w pisaniu tematu.
Ja osobiście wolałbym dodawać grupy darmowymi wtyczkami a gdy uzbieram kupić bota za 50zł. Ty przerzucisz za 2zł co przy 25 kontach daje nam już bota.

Ale oczywiście to tylko moje zdanie i tak jak napisałem, myślałem, że to pomyłka z Twojej strony.

Powodzenia w sprzedaży Smile


RE: Dodam grupy z konta na drugie konto Facebook! - przetak16 - 28-06-2016 20:33

Dziękuję i pozdrawiam.


RE: Dodam grupy z konta na drugie konto Facebook! - przetak16 - 30-06-2016 11:09

Up Wink


Dodam grupy z konta na drugie konto Facebook! - Majka - 24-04-2017 10:34

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.