Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nurrweb czyli 40 gr za 5 kliknięć - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nurrweb czyli 40 gr za 5 kliknięć (/Temat-Nurrweb-czyli-40-gr-za-5-klikniec-135094)

Strony: 1 2


Nurrweb czyli 40 gr za 5 kliknięć - dan9393 - 28-06-2016 19:45

[Obrazek: banner1.gif]

Witam. Chciałbym Wam przedstawić nowy bux jakim jest Nurrweb.

Ilość reklam: 12+ w tym 5 x 0,02$ czyli wychodzi nam na polskie 40 gr za 5 klików(sic!) gdzie na innych buxach trzeba by było wyklikać, aż 100 reklam (po 0,001).
Na start dostajemy także konto golden na 14 dni!
Minimum do wypłaty: 2$
Metody wypłat: PayPal
Dzienny zarobek: 0,11$ +

LINK: http://nurrweb.com/?ref=dani93 Huh
Czysty: http://nurrweb.com Sad


RE: Nurrweb czyli 40 gr za 5 kliknięć - loryn222 - 29-06-2016 04:31

Ta strona juz od kilku dni nie płaci. SCAM !!!


RE: Nurrweb czyli 40 gr za 5 kliknięć - dan9393 - 29-06-2016 13:47

Pozwolisz, że doklikam do progu minimalnej wypłaty i sam sprawdze. Z tego co wiem admin wypłaty dodaje ręcznie, więc go mogło trochę zasypać. Podobnie było z kontem Golden, gdzie mi np. przydzielił na 11 dni zamiast 14, a koledze na 3 tygodnie. pokerface
Mam jedną sprawdzoną stronę, która informuje o scamach i tam dziś Nurrweb podpieli pod "Observed" czyli pod obserwacją, więc zobaczymy jak się to potoczy. Ale też nie wykluczam, że właściciel zwinął manatki, co przecież w buxach jest na porządku dziennym facepalm . Pozdrawiam Smile


RE: Nurrweb czyli 40 gr za 5 kliknięć - ROT - 29-06-2016 14:38

Nie żartujmy sobie 40gr za 5 kliknięć , kogo ty chcesz w wała zrobic? Chyba tylko niedoświadczonych userów co niedawno założyli konta. Zreszta sam też założyłeś konto w maju. Nie rejestrować się i tyle.


RE: Nurrweb czyli 40 gr za 5 kliknięć - dan9393 - 29-06-2016 15:15

5x0,02=0,1, więc nwm o co Ci chodzi. A no tak zaokrągliłem kurs dolara (1$=4zł), a powinno być 3,9739 na obecną chwilę beka. Dokładnie są 4 reklamy po 0,02, a 5-ta pojawią się pod wieczór Xpokerface.
To nie jest brainbux gdzie są 3 reklamy po 0,1$ (sic!) oraz ponad 25 po 0,05$. Gdzie dzienny zarobek to ponad 1$ z palcem w dupie, nie ma forum, by móc wypłacić trzeba wyklikać 100 reklam, a potem jeszcze posiadać 10 poleconych facepalm
Natomiast Nurrweb ma stawki za kliknięcie podobne do innych (większość ma jakieś 2x 0,01 oraz reszte po 0,001) i posiada forum, więc gdzie Ty widzisz próbę oszustwa?
Cytat:Zreszta sam też założyłeś konto w maju
LOL, a co ma piernik do wiatraka od kiedy mam konto tutaj? Rolleyes
Do uzyskania wypłaty brakuje mi niecały dolar, więc chciałem ten proceder przyśpieszyć i sprawdzić czy wypłaca dzięki Waszej pomocy Smile


RE: Nurrweb czyli 40 gr za 5 kliknięć - ROT - 30-06-2016 00:51

A to przepraszam. Faktycznie nie przeliczyłem złotego na dolara . Wiesz ja zazwyczaj na buxach(a klikam od jakiegos czasu w kilkunastu ) mam stawki bardzo małe i jak widze zbyt dużą stawkę za kliknięcie to od razu widze że z tego buxa nic nie bedzie... Większe stawki zawsze są podejrzane i chyba każdy kto siedzi w tym dziale zarabiania wie że coś jest nie tak. No cóż życzę dobicia do wypłaty i zobaczymy jak to będzie. Elo i jeszcze raz przepraszam za najazd .


RE: Nurrweb czyli 40 gr za 5 kliknięć - loryn222 - 30-06-2016 06:21

Witam , ja też muszę przeprosić , napisałem do supportu że widziałem że ktoś ostro na forum 2 dni temu spamował że ta strona nie płaci . Dostałem odpowiedż że bardzo za to przepraszamy i że taki użytkownik został już zbanowany oraz że mają nadzieje że to nie zniechęci mnie do zarejestrowania , i promowania . Smile


RE: Nurrweb czyli 40 gr za 5 kliknięć - dan9393 - 30-06-2016 17:00

Dobra no chłopaki, nic się nie dzieje Smile Ja też z doświadczenia wiem, że maksymalny próg za kliknięcie to właśnie 0,02$, 0,01$ na koncie standart. Tych reklam niestety jest pare, a przeważają te po 0,001 oraz drobnica tj. 0,0005, której raczej nikt nie klika. Jeśli ktoś wierzy, że bux mu zapłaci na koncie standart pół dolca czy nawet 0,05$ to jest po prostu naiwny wg mnie.
Cytat:Dostałem odpowiedż że bardzo za to przepraszamy i że taki użytkownik został już zbanowany oraz że mają nadzieje że to nie zniechęci mnie do zarejestrowania , i promowania . Smile
Oby i przy wypłacie był tak konkretny Smile


RE: Nurrweb czyli 40 gr za 5 kliknięć - ROT - 05-07-2016 19:54

@dan9393

I jak tam uzbierałeś już minimum do wypłaty?


RE: Nurrweb czyli 40 gr za 5 kliknięć - dan9393 - 05-07-2016 21:53

Niestety posiadam 0 poleconych, więc trochę to potrwa.... Skończyła się także premka, więc już nie mam tych paru reklam po 0,02$, a po 0,01$. Coś tam ciułam, ale nieregularnie, bo sprawdzam aktualnie http://zarabiam.com/Temat-RevenueCentral-135271 i trochę czasu brak .