Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Okienko Logowania do Restocku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Okienko Logowania do Restocku (/Temat-Rozwiazane-Okienko-Logowania-do-Restocku-13508)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Okienko Logowania do Restocku - NaoS - 14-09-2010 10:16

Na restocku co najmniej kilku osobom okienko logowania pojawiło się wiele później niż innym, dobre kilkadziesiąt sekund później!
Odświeżenia były zakończone prawidłowo, stronka nie muliła, a jednak ekran logowania nie pojawiał się!

Moje pytanie brzmi, czym mogło to być spowodowane ???
Przecież internet jest jednakowy dla wszystkich, a niemożliwe żeby opóźnienie było aż tak duże !


RE: Okienko Logowania do Restocku - Nayare - 14-09-2010 11:10

CTRL+F5...


RE: Okienko Logowania do Restocku - NaoS - 14-09-2010 11:20

hmm... ja odświeżałem przez przycisk "odśwież" na pasku w firefoxie.
Możliwe że to przez to?


RE: Okienko Logowania do Restocku - Nayare - 14-09-2010 11:22

To jest to samo co F5, wiec tak... najprawdopodbniej przez to.


RE: Okienko Logowania do Restocku - NaoS - 14-09-2010 11:29

Cytat z konkurencyjnego forum:
Cytat:Panowie i Panie. Śmiało mogę powiedzieć, że jestem zaawansowanym użytkownikiem Lockerz.com i pierwszy raz zdarzyła mi się taka dziwna sytuacja. Poszło info na tsie, że jest rynsztok no to odświeżyłem redeem i ptzplace (oczywiście ctrl+shift+r) na ptzplace nic, więc odświeżam dalej. Nagle ktoś krzyczy że zamawia czy tam zamówił 300$ mi jeszcze nie pojawił się ekran logowania. Grzecznie zapytam o co k urwa chodzi? Gdy pojawił mi się ekran logowania (po jakieś minucie), gdy wbiłem nie było już nawet 25$. Nie wiem od czego to zależało, widze nie tylko ja miałem z tym problemy. Powiem tylko tyle, że to pierwszy taki przypadek, kiedy Lockerz zrobiło mnie w ch*ja. Dziękuje za uwage.

W googlach znalazłem że ctrl+shift+r, to to samo co ctrl+f5.
Czy oznacza to, że jednak to jakiś błąd lockerz i nie mieliśmy na niego wpływu?


RE: Okienko Logowania do Restocku - Nayare - 14-09-2010 13:08

Tak czy siak, odswiezaj zawsze ctrl+f5...


RE: Okienko Logowania do Restocku - NaoS - 14-09-2010 13:18

Tak będę robił, dzięki za uwagę.
Ale raczej wolę ctrl+shift+r, bo przy hot keys nie działa ctrl+f5.
No ale to jest to samo z tego co wyczytałem.


RE: Okienko Logowania do Restocku - cinexik - 14-09-2010 14:26

ja juz tak mam 2 raz.
wk*rwa to troche :/
0 szans


RE: Okienko Logowania do Restocku - rafti - 14-09-2010 14:40

Mialem to samo odswiezalem ctrl+f5 nawet 2 razy usuwalem ciasteczka i sprawdzalem na innej przegladarce i to samo, brak okna logowania... u mnie to trwalo 3-4 min zanim sie pojawilo ale juz nie bylo co brac...(bo bony olalem). Zreszta info na hallwayu tez bylo opoznione... u mnie pojawilo sie jak pojawilo sie okno logowania a na tsie krzyczeli ze juz maja macbooka i PP, a i trzeba zaznaczyc ze w redeem bylo zmienione logo ze juz restock i ilosc ptz i po kliku przekierowanie na ptzplace bez logowania. Super lockerz zalatwilo niektorych swoich uzytkownikow....


RE: Okienko Logowania do Restocku - NaoS - 14-09-2010 16:06

Czyli trzeba było wejść przez redeem, a nie bezpośrednio przez ptzplace ?
Może w tym tkwi problem.