Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
✉ ✘ Usługi SEO i SMO - linkowanie, blasty, wyświetlenia... sprawdź! ✘ ✉ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: ✉ ✘ Usługi SEO i SMO - linkowanie, blasty, wyświetlenia... sprawdź! ✘ ✉ (/Temat-%E2%9C%89-%E2%9C%98-Uslugi-SEO-i-SMO-linkowanie-blasty-wyswietlenia-sprawdz-%E2%9C%98-%E2%9C%89-135078)

Strony: 1 2 3


✉ ✘ Usługi SEO i SMO - linkowanie, blasty, wyświetlenia... sprawdź! ✘ ✉ - Klin - 28-06-2016 14:36

EDIT 08.07.2016

"Nie było mnie parę dni na forum Wink szczerze to nie spodziewałem się aż tak dużego odzewu z Waszej strony na PW i GG. Dziękuje za liczne oferty. Z tłumy wyróżniły się dwie osoby z którymi miałem stały kontakt. Z tego powodu obecnie muszę zawiesić temat (dostałem dogodne warunki współpracy, wiem że czas wolny wypełnię realizując zlecenia dla owych dwóch osób - a patrząc po ilości trochę tego będzie).


Naprawdę mnie zaskoczyliście Lol pozytywnie. Przez niektórych mam jeszcze więcej roboty
Jerk2"



Temat skierowana dla osób zainteresowanych SEO i SMO. Postaram się ofertę co jakiś czas rozszerzać


High PR Web 2.0 (idealne pod pierwszy poziom piramidy linków)

- High PR web 2.0
- unikalny artykuł do każdego weba sprawdzony za pomocą Copyscape
- obrazek odpowiedni do niszy
- każdy otrzyma pełny raport
- dajesz ile chcesz adresów url i słów kluczowych
- idealne pod 1 poziom piramidy (możemy później blastować, linkować różnymi metodami)

50 webow = 55 zł
100 webow = 75 zł
250 webow = 150 zł

Czas wykonania usługi zależy od ilości zamówień (średnio 7-9dni)
Jak zamówić? Wysyłasz PW jaki pakiet wybierasz wraz ze słowami kluczowymi i adresami url


Churn & Burn - blast

- ponad 150 platform w celu dywersyfikacji
- indeksacja w pakiecie, skorzystam z 2 indexerów
- po wykonaniu usługi nie wyślę Ci całego raportu z linkami (nie chce żeby ktoś skopiował moje listy) tylko raport w formie diagramu z GSA SER. Będziesz mógł po jakimś czasie sprawdzić swoje linki w narzędziach takich jak majestic, moz, raven itp

30000 linków = 70 zł
50000 linków = 110 zł
100000 linków = 210 zł
150000 linków = 290 zł

Czas wykonania usługi zależy od ilości zamówień (średnio 2-6dni)
Jak zamówić? Wysyłasz PW jaki pakiet wybierasz wraz z:

1x url ---> twoja www, video, fanpage, web 2.0 dla pakietów 30 i 50k
1 główny keyword + 3-4 poboczne

Plan 100k i 150k kilka adresów url i kilka słów kluczowych w obrębie 1 domeny


YouTube High Retention views 90-100% cały świat

- materiał zostanie obejrzany w 90-100% (idealna opcja dla promocji Twojego video)
- wyświetlenia pochodzą z dowolnych państw (Worldwide)

1000 wyświetleń = 8 zł
5000 wyświetleń = 35 zł
10000 wyświetleń = 55 zł

Czas wykonania usługi zależy od ilości zamówień (średnio 1-2dni)
Jak zamówić? Wysyłasz PW jaki pakiet wybierasz wraz z linkiem do filmiku


Sposób zapłaty: Paypal
Kontakt: Wiadomość prywatna na forum

Zastrzegam sobie prawo do odmówienia wykonania dowolnej usługi i zwrotu należności. Nie przyjmuje zwrotów jeśli usługa została wykonana.

Jeśli chcesz indywidualny plan napisz PW. Dogadamy się



Zapraszam serdecznie!


RE: ✉ ✘ Usługi SEO i SMO - linkowanie, blasty, wyświetlenia... sprawdź! ✘ ✉ - piotrekprorok - 28-06-2016 14:44

Miałem okazję skorzystać z usługi HR Views. Serdecznie polecam.
Z resztą ludzie, którzy są już troszkę czasu na forum zdążyli zauważyć, że Klin zna się na temacie Smile


RE: ✉ ✘ Usługi SEO i SMO - linkowanie, blasty, wyświetlenia... sprawdź! ✘ ✉ - WujRock - 28-06-2016 14:57

A te linki mogą skutkować filtrem?


RE: ✉ ✘ Usługi SEO i SMO - linkowanie, blasty, wyświetlenia... sprawdź! ✘ ✉ - Klin - 28-06-2016 14:58

(28-06-2016 14:57)WujRock napisał(a):  A te linki mogą skutkować filtrem?

Jeśli poprosisz o blast na świeża domenę to odpowiedź nasuwa się sama. Dlatego polecam najpierw zrobić weby 2.0 a później blastowac. Możesz także blastowac tzw authority page. Np filmik na yt, fp na Facebooku itp


RE: ✉ ✘ Usługi SEO i SMO - linkowanie, blasty, wyświetlenia... sprawdź! ✘ ✉ - lawokPL - 28-06-2016 15:10

Platnosc po raporcie? Fakturka?


RE: ✉ ✘ Usługi SEO i SMO - linkowanie, blasty, wyświetlenia... sprawdź! ✘ ✉ - Klin - 28-06-2016 15:13

(28-06-2016 15:10)lawokPL napisał(a):  Platnosc po raporcie? Fakturka?

Wyraźnie napisane w pierwszym poście Wink Płatność, wykonanie usługi, raport. Faktura - na powyższe usługi nie


RE: ✉ ✘ Usługi SEO i SMO - linkowanie, blasty, wyświetlenia... sprawdź! ✘ ✉ - Mikey - 28-06-2016 15:25

WEB 2.0 nie poskutkują filtrem na świeżej domenie ?


RE: ✉ ✘ Usługi SEO i SMO - linkowanie, blasty, wyświetlenia... sprawdź! ✘ ✉ - lawokPL - 28-06-2016 16:11

Szkoda. Bez fakturki i platnosc z gory. Moze jak bedzie wiecej pozytywow to sie zglosze. Zawsze przetestowac bazy cudze jest milej Smile


RE: ✉ ✘ Usługi SEO i SMO - linkowanie, blasty, wyświetlenia... sprawdź! ✘ ✉ - Mauorycy - 28-06-2016 17:28

Usługi w 100% Twoje, czy resell jakiś też? Smile


RE: ✉ ✘ Usługi SEO i SMO - linkowanie, blasty, wyświetlenia... sprawdź! ✘ ✉ - Klin - 28-06-2016 19:56

(28-06-2016 15:25)Mikey napisał(a):  WEB 2.0 nie poskutkują filtrem na świeżej domenie ?

Jeśli na domenę kilkudniowa wykonasz od razu 250 webow może być problem. Lepiej mieć już małą historie i jakiś content


lawokPL spoko, rozumiem Wink


Mauorycy to zależy od ilości zamówień i od mojego prywatnego wolnego czasu. Jeśli miałby się zdarzyć to zostanie wykonany przez moją "specjalna grupę" która także zna się na rzeczy.

Żadne usługi nie ustępują jakością Wink