Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
40 PC do wykorzystania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: 40 PC do wykorzystania (/Temat-40-PC-do-wykorzystania-135072)

Strony: 1 2


40 PC do wykorzystania - igorfla - 28-06-2016 12:49

Witam, posiadam 40 komputerów stacjonarnych dobrej jakości.
Tak w skrócie i5 4x3.2 ,8 RAM gb , GeForce GT 735M. Chciałbym wykorzystać je jak najrozsądniej ponieważ, moj pomysł na którym zarabiałem do tej pory upadł kilka dni temu. Nie przewiduje sprzedaży sprzętu więc pytam się Was drodzy forumowicze czy macie jakieś pomysły na wykorzystanie takiej ilości zasobów. Oczywiście nie mówimy tutaj o bitcoinach.


RE: 40 PC do wykorzystania - qwertybsk - 28-06-2016 12:55

ja bym zatrudnił ludzi do spamu, naszykował im wszystko i pilnował linków Jerk2


RE: 40 PC do wykorzystania - mahuzz - 28-06-2016 13:02

O cholercia, coś Ty robił z 40 PeCetami? beka
Ciężko powiedzieć.. może ustawianie botów na zamówienie? Taki a'la zdalny komputer, bo nie nazwiemy tego VPSem.


RE: 40 PC do wykorzystania - plewa89 - 28-06-2016 13:20

auty surfy ahahah xd


RE: 40 PC do wykorzystania - aero2 - 28-06-2016 13:35

Więcej na prąd wydasz niż to wszystko warte.


RE: 40 PC do wykorzystania - igorfla - 28-06-2016 13:46

Prąd za darmo


RE: 40 PC do wykorzystania - twardy - 28-06-2016 13:51

To moze poszukaj/kup boty do topowych gier mmo i zmajstruj bot forme Wink


RE: 40 PC do wykorzystania - marcel_kk - 28-06-2016 14:04

(28-06-2016 13:46)igorfla napisał(a):  Prąd za darmo

40 komputerów to musi być pracownia komputerowa w szkole, fakt wtedy za prąd płaci szkoła, teraz wakacje to możesz korzystać 24H.
Pracujesz jako woźny ?


RE: 40 PC do wykorzystania - igorfla - 28-06-2016 14:24

Nie rozumiem czemu tak bardzo hejtujecie? bo nie mam postów ? bo po raz pierwszy szukam jakiejś pomocy w formie pytania u forumowiczów? Mam 40 pc, prąd za darmo( kto kombinuje to może wszystko i nie trzeba być woźnym i pracować w szkole by mieć takie możliwości) i nie powinno Was to interesować skąd, gdzie i jak to wszystko wygląda. Marcel pytanie zupełnie brzmiało inaczej. Jak to wykorzystać najbardziej efektywnie.
"Dorobiłem" się na małej luce( nie pytajcie co bo i tak nie powiem), która dojrzałem jako jeden z pierwszych i trwało to aż 3 miesiące, zarobiłem nie bagatela 60 tys zł. możecie wierzyć albo nie. Wszystko zainwestowałem w pecety. Niestety wszystko jest do czasu i teraz szukam nowych rozwiązań. Marcel jakbyś jeszcze chciał wiedzieć i do wszystkich zainteresowanych. TAK podatki płacę, działalność prowadzę i nie jestem dzieckiem bo może wydaje Ci się nie możliwe, że ktoś mając taki sprzęt pyta o takie rzeczy.
Luźne pytanie, może ktoś coś podsunie i wezmę się za to pełną parą.


Ps. Marcel_kk , bardzo mnie jakoś to zirytowało co napisałeś bo z Twojej strony to brak szacunku.
Darmowy prąd w Polsce można osiągnąć przez solary, wiatraki i nie muszą to być ogromne przedsięwzięcia a każde bardziej ogarnięte gospodarstwo domowe może sobie takie przyjemności sprawić by zaoszczedzić na tym.
2 PS. W akademiku również prąd masz za darmo.


Pozdrawiam hejty.


RE: 40 PC do wykorzystania - aero2 - 28-06-2016 14:48

@[igorfla]
To jak masz działalność to może kafejkę internetową otwórz?
Od każdego za godzinę będziesz brał kasę i coś tam zarobisz.
Nic innego ci nikt nie zaproponuje, bo nie ma jak to spieniężyć.
Są lepsi od ciebie zagranicą, mają po 100+ VPS i grosze zarabiają.