Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Revshare podobne do MXR - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Revshare podobne do MXR (/Temat-Revshare-podobne-do-MXR-135061)



Revshare podobne do MXR - iPlusOfficial - 27-06-2016 22:34

Witam, poszukuję jakiegoś revshare... Jakiś który trzyma się już trochę i nie zapowiada się na scam. Wiem jakie ryzyko, więc nie piszcie, że żaden revshare nie jest pewny bo to wiem... Smile


RE: Revshare podobne do MXR - Dzipsiok87 - 27-06-2016 22:44

U mnie na blogu jest kilka, ale te pewnie znasz.


RE: Revshare podobne do MXR - tomek019 - 28-06-2016 21:33

Jeśli jesteś świadomy ryzyka to masz kilka Wink

Future Ad Pro
Traffic Monsoon
Recyclix


RE: Revshare podobne do MXR - dan9393 - 28-06-2016 22:32

W miarę stabilnego powiadasz? To zdecydowanie polecam Adpackpro. Nie jest tak rozreklamowany jak Mxrevshare czy wyżej wymienione przez kolegów, ale gdybym wygrał milion i miał go gdzieś zainwestować w program Revshare to tylko tam. Widać, że to niemiecki projekt i twórcy pomyśleli o "gwarancji" stabilności na przyszłość, dlatego narzucili na tych bogatszych abonament (powyżej 10 paczek), który sprawia, że Ci z większym kapitałem nie będą bogacić się jeszcze więcej kosztem programu, a zarobi każdy.
Jeśli Cie przekonałem i chcesz mnie wspomóż to mój reflink: http://dani93.adpackpro-international.com. Jak nie http://www.adpackpro.com/Sad . Pozdrawiam


RE: Revshare podobne do MXR - dariuszxdd - 01-07-2016 16:00

iPlusOfficial ja osobiście polecam tobie

FAPro, lub recyclix

z tym, że w recyclix należało by wejść z kwotą najlepiej większą i na okres rzędu min. rok re inwestycji.

FApro nudny, czyli stabilny i z wielkim potencjałem.

PS. To tylko moje zdanie i być może są ( i na pewno są ) jeszcze inne firmy "stabilne"


RE: Revshare podobne do MXR - GreenVolume - 01-07-2016 16:19

(01-07-2016 16:00)dariuszxdd napisał(a):  iPlusOfficial ja osobiście polecam tobie

FAPro, lub recyclix

z tym, że w recyclix należało by wejść z kwotą najlepiej większą i na okres rzędu min. rok re inwestycji.

FApro nudny, czyli stabilny i z wielkim potencjałem.

PS. To tylko moje zdanie i być może są ( i na pewno są ) jeszcze inne firmy "stabilne"

Tylko czemu na forum nie ma słowa o tym FApro?


RE: Revshare podobne do MXR - Bidbar96 - 01-07-2016 16:28

Jak to nie ma nic o FutureAdPro??????????


RE: Revshare podobne do MXR - iPlusOfficial - 01-07-2016 20:42

Jest i to dużo o FAPro. Ja niestety nie mam tyle środków, żeby w to zainwestować, ale może niedługo Smile. Myślałem też nad FAP (FortAdPays), ale nie wiem jak ze stabilnością.


RE: Revshare podobne do MXR - GreenVolume - 01-07-2016 23:30

(01-07-2016 20:42)iPlusOfficial napisał(a):  Jest i to dużo o FAPro. Ja niestety nie mam tyle środków, żeby w to zainwestować, ale może niedługo Smile. Myślałem też nad FAP (FortAdPays), ale nie wiem jak ze stabilnością.

To piszcie normalną nazwą a nie nieznanymi skrótowcami. Big Grin


RE: Revshare podobne do MXR - kulasek - 02-07-2016 08:51

Ja również na dzień dzisiejszy mógłbym śmiało polecić Ci FutureAdPro, ewentualnie Traffic Monsoon jak rozwiąże się sprawa w sierpniu z zablokowanymi funduszami.