Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Brak możliwości zalogowania się do XM w mt 4 i 5 na androidzie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Forex (/Forum-Forex-340)
+--- Wątek: Brak możliwości zalogowania się do XM w mt 4 i 5 na androidzie (/Temat-Brak-mozliwosci-zalogowania-sie-do-XM-w-mt-4-i-5-na-androidzie-135053)



Brak możliwości zalogowania się do XM w mt 4 i 5 na androidzie - DonWestbam - 27-06-2016 19:58

Witam, jakiś czas temu zacząłem z ciekawości grać na XM.com, pobrałem sobie dodatkową apkę na telefon (android) i jakiś czas grałem spokojnie i bez problemów (MetaTrader4).
Po jakimś czasie nie pokazywało mi wykresów ale kupować i sprzedawać mogłem, postanowiłem przeinstalować aplikację i zrobił się problem..
Na mt4 i 5 przy próbie logowania do realnego konta nie wyszukuje mi XM.com

Wie ktoś o co może chodzić ?


RE: Brak możliwości zalogowania się do XM w mt 4 i 5 na androidzie - RevTeam - 30-06-2016 15:01

Obstawiałbym raczej problem z telefonem. Co to za model, a raczej jaki android? Miałem podobny problem z wykresami po aktualizacji do Androida 6, jednak po przeinstalowaniu apki wszystko zaczęło działać. Co do problemów z wyszukiwaniem serwera XM to dziwna sprawa. Rozumiem, ze inne serwery wyszukuje normalnie?


RE: Brak możliwości zalogowania się do XM w mt 4 i 5 na androidzie - DonWestbam - 06-07-2016 20:59

W sumie to nie wyszukuje mi nic .. Dalej nie mogę sobie poradzić z tym problemem, telefon to Wiko Lenny z androidem 4.4.2. O dziwo jakiś czas temu grałem sobie na MT4 na xm.com i śmigało ładnie.
Nawet przywrócenie ustawień fabrycznych nic mi nie dało, nie mam pomysłu co by tu jeszcze zrobić ..


RE: Brak możliwości zalogowania się do XM w mt 4 i 5 na androidzie - RevTeam - 07-07-2016 13:54

Dziwna sytuacja, przyznam, że pierwszy raz się spotykam z czymś takim. Może jakiś inny soft blokuje Ci MT4? Jakiś antywirus czy coś podobnego.
Ewentualnie może skontaktuj się z supportem XM, być może coś pomogą.


RE: Brak możliwości zalogowania się do XM w mt 4 i 5 na androidzie - DonWestbam - 07-07-2016 18:41

No chyba jedyne wyjście do nich uderzyć, bo nie widzę żadnego rozwiązania a trochę się już nakombinowałem Big Grin

Edit: Problem leżał po stronie karty pamięci, po wyjęciu MT4 działa tak jak trzeba, a niby syfu na karcie nie ma.. Dziwna sprawa..

Temat do zamknięcia Wink