Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gry - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Gry (/Temat-Gry-135049)



Gry - Mr Joker - 27-06-2016 17:45

Witam, na jakich grach teraz się najlepiej zarabia? Chodzi mi głównie o gry przeglądarkowe? Smile Na allegro tak średnio rynek idzie zbadać, jeżeli nie wiem, ile czasu będę musiał na to poświęcić.

Pozdrawiam


RE: Gry - Hopekk94 - 27-06-2016 19:09

Zeby na jakiejkolwiek grze zarobic trzeba z 3 mies minimum grac i to ostro dla pierwszych zlotowek


RE: Gry - sulliwan93 - 27-06-2016 21:56

Nie zarobisz w grach kokosów. Ja sprzedaję i kupuję konta w lolu. Nie będę się chwalił ile zarobiłem w miesiac, bo im więcej chętnych na taki sposób, tym mniej dla mnie Big Grin Jak chcesz w klimacie gier zarabiać, to sprzedać/kupno itemków/postaci jedynie. Na serwisie i usługach nie zarobisz.


RE: Gry - qwertybsk - 28-06-2016 12:45

kiedyś kiedyś jak grałem w plemiona to sprzedawałem punkty premium Big Grin


RE: Gry - twardy - 28-06-2016 12:49

Polecam path of exile. Wchodzisz na forum gry, szukasz jakiegos dobrego buildu, wbijasz 85-90lvl i sprzedajesz konto za 40$. Przy dobrych wiatrach mozna to wbic w 2-3dni.


RE: Gry - KemoPL - 28-06-2016 16:36

Albo kup CS GO i sprzedawaj skiny Smile

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka