Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
bc.vc nie wypłaciło pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: bc.vc nie wypłaciło pieniędzy (/Temat-bc-vc-nie-wyplacilo-pieniedzy-135031)



bc.vc nie wypłaciło pieniędzy - lokikolis2 - 27-06-2016 11:42

Witajcie, jeśli dodałem post w innym dziale to z góry przepraszam, to mój pierwszy wątek. Mam problem, generalnie zawsze bc.vc przelewało mi pieniążki normalnie na paypala, jednak od tygodnia czekam na zaległą wypłatę, już minęły 2 "sesje" w których powinni mi przelać. Czy tta firma już skończyła wypłacać czy jak? Ma ktoś podobny problem? Podobno paypal zawiesił działaność w Turcji, stąd niby wypłaty mogą się opóźnić, ale bez przesady żeby aż tyle trwało to ich opóźnienie. Jeśli ktoś jednak ottrzymał wypłatę przez ostatni tydzień to proszę napisać! Z góry dziękuję!


RE: bc.vc nie wypłaciło pieniędzy - MilanFan - 27-06-2016 11:52

Do nich nie możesz napisać?


RE: bc.vc nie wypłaciło pieniędzy - lokikolis2 - 27-06-2016 12:11

Napisałem tzw Ticket, lecz zero odzewu.


RE: bc.vc nie wypłaciło pieniędzy - Robaczek12 - 27-06-2016 12:12

Napisz do nich i czekaj na info proste Smile


RE: bc.vc nie wypłaciło pieniędzy - bedi25 - 28-06-2016 16:57

Myślę, że wypłacą. Też kiedyś miałem opóźnienia u nich.


RE: bc.vc nie wypłaciło pieniędzy - AudiRS6 - 29-07-2016 11:39

(27-06-2016 11:42)lokikolis2 napisał(a):  Witajcie, jeśli dodałem post w innym dziale to z góry przepraszam, to mój pierwszy wątek. Mam problem, generalnie zawsze bc.vc przelewało mi pieniążki normalnie na paypala, jednak od tygodnia czekam na zaległą wypłatę, już minęły 2 "sesje" w których powinni mi przelać. Czy tta firma już skończyła wypłacać czy jak? Ma ktoś podobny problem? Podobno paypal zawiesił działaność w Turcji, stąd niby wypłaty mogą się opóźnić, ale bez przesady żeby aż tyle trwało to ich opóźnienie. Jeśli ktoś jednak ottrzymał wypłatę przez ostatni tydzień to proszę napisać! Z góry dziękuję!


Wypłacili Ci tydzien temu? albo może dziś? Chyba znowu coś się u nich dzieje :/