Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Subskrypcje SMS - Program partnerskie - Pytanie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Subskrypcje SMS - Program partnerskie - Pytanie. (/Temat-Subskrypcje-SMS-Program-partnerskie-Pytanie-135021)



Subskrypcje SMS - Program partnerskie - Pytanie. - WuJeKuBa - 26-06-2016 22:55

Witam Serdecznie! Mam pytanie związane z subskrypcjami SMS w programach partnerskich jeśli w jakiejkolwiek sieci (np. MyLead, Lead.Netword, czy Firesub.net) ktoś ma już subskrypcje z innego refflink'a (np. nie z mojego), to czy z mojego refflinka, będzie mógł dokonać subskrypcji, czy nie w danej sieci programów partnerskich? Będę wdzięczny za odpowiedź, pozdrawiam!


RE: Subskrypcje SMS - Program partnerskie - Pytanie. - mahuzz - 27-06-2016 10:32

Będzie mógł. Tak to nie zarabialby juz nikt na powiedzmy e whoringu Big Grin


RE: Subskrypcje SMS - Program partnerskie - Pytanie. - Wojo-MyLead - 27-06-2016 11:16

(26-06-2016 22:55)kubaszekr38 napisał(a):  Witam Serdecznie! Mam pytanie związane z subskrypcjami SMS w programach partnerskich jeśli w jakiejkolwiek sieci (np. MyLead, Lead.Netword, czy Firesub.net) ktoś ma już subskrypcje z innego refflink'a (np. nie z mojego), to czy z mojego refflinka, będzie mógł dokonać subskrypcji, czy nie w danej sieci programów partnerskich? Będę wdzięczny za odpowiedź, pozdrawiam!


Jeden numer telefonu nie może być podpięty pod dwie subskrypcje w tym samym serwisie.


RE: Subskrypcje SMS - Program partnerskie - Pytanie. - WuJeKuBa - 27-06-2016 12:47

OK, dzięki Wink