Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook jako narzędzie do sprzedaży usług i produktów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Facebook jako narzędzie do sprzedaży usług i produktów (/Temat-Facebook-jako-narzedzie-do-sprzedazy-uslug-i-produktow-135020)



Facebook jako narzędzie do sprzedaży usług i produktów - Eryk123 - 26-06-2016 22:44

Jak w temacie. Wykorzystujecie facebooka do sprzedawania produktów lub usług?
Jakie macie doświadczenia i przemyślenia w tym temacie?

Ja założyłem Fanpage firmowego i pozyskuję klientów na kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie, ale wykorzystuję reklamę na fb, na którą wydaję ok. 1000 zł. miesięcznie. Za pomocą fb sprzedaję usługi, które osobiście wykonuję.

Swojego czasu chciałem promować w ten sam sposób programy partnerskie, ale PP nie można na fb promować poprzez płatną reklamę. Musiałbym rozkręcić fanpage do tylu fanów, aby zarabiać na ruchu organicznym.


RE: Facebook jako narzędzie do sprzedaży usług i produktów - plem - 27-06-2016 08:17

u mnie ciężko idzie ze sprzedażą bezpośrednią na fb.

Możesz zdradzić jakiego typu usługi sprzedajesz ?


RE: Facebook jako narzędzie do sprzedaży usług i produktów - Eryk123 - 27-06-2016 11:24

(27-06-2016 08:17)plem napisał(a):  u mnie ciężko idzie ze sprzedażą bezpośrednią na fb.

Możesz zdradzić jakiego typu usługi sprzedajesz ?

Zajmuję się czyszczeniem obić tapicerskich meblowych i samochodowych.